Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Hrůzný nález na Slovensku. V okapové rouře objevili mrtvé miminko, policie podezírá z vraždy matku dítěte

(ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia
slovensko

Hrůzným případem se zabývá slovenská policie. Ve městě Rajec nedaleko Žiliny jeden z obyvatel našel novorozence v okapové rouře. Dítě se pokoušel zachránit, ovšem marně. Jak informuje TV JOJ, pětadvacetiletá matka je momentálně v rukou policie, jež případ vyšetřuje. 

Slovenská policie se zabývá otřesným případem, který se stal ve městě Rajec nedaleko Žiliny. Jeden z tamějších obyvatel našel při procházce se psem mrtvé tělo novorozence, jež bylo nacpané v okapové rouře, jak uvádí TV JOJ. U dítěte byla nařízena soudní pitva a jeho pětadvacetiletá matka je v rukou policie.


"Trubka byla zacpaná krvavým hadrem, ten jsem vytáhl a našel jsem tam malého novorozence nacpaného v odpadu. Volal jsem policii,“ popsal nálezce již zmiňovanému portálu. Muž na místo ihned přivolal záchranáře, ti už bohužel nezmohli nic a museli konstatovat smrt. "Byl v placentě v pupeční šňůře, snažil jsem se najít puls, ale neměl ho,“ dodal muž. U těla dítěte byla nařízena pitva.

Matka dítěte je v rukou policie

Jak uvádí slovenský web zoznam.sk, z vraždy je podezřelá matka dítěte, kterou policie zadržela. "Po zajištění potřebných informací jsme 25letou ženu převezli na služebnu," uvedla žilinská krajská policie. Bylo zahájeno trestní stíhání kvůli podezření na trestný čin vraždy.


Matka dítěte má být velmi problémová osoba. Podle svědkyně nejde o první dítě, které zadržená přivedla na svět. Všechny své děti měla ale v minulosti dát k adopci. "Ona má těch dětí údajně už sedm. Všechny porodila doma a všechny šly k adopci," uvedla podle webu jedna z místních obyvatelek.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy