Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hrůzné záběry: Rudé moře se zbarvilo krví! Žralok před zraky lidí ukousl seniorce ruku a nohu

To jsou čelisti!
Zdroj: Profimedia.cz
útok žraloka

Pamatujete si na film Čelisti od Stevena Spielberga? Turisté v Egyptě prožili film na vlastní kůži. V oblíbené dovolenkové destinaci Hurghada zaútočil na rakouskou seniorku (68) žralok. K útoku došlo nedaleko pobřeží před zraky několika lidí, jak uvádí server CNN Prima News.

Tohle musela být děsivá podívaná, kterou by nejraději všichni přítomní vymazali z paměti. Žralok v letovisku Hurghada napadl nebohou ženu v důchodovém věku. Během útoku v zátoce Sahl Hasheesh v Rudém moři přišla o nohu i ruku, ačkoliv se jí podařilo dostat k záchranářům, nakonec rozsáhlým zraněním podlehla, jak uvádí CNN Prima News.

Podle serveru Daily Mail měl zaútočit žralok šedý útesový měřící kolem dvou metrů. Pozor, následující video není pro slabé povahy.

Vyděšení přihlížející se snažili zvíře odlákat lanem ve vodě, ale nikdo do vody neskočil, aby nebohé ženě pomohl. Statečná seniorka se zázračně dostala na pevninu, kde si ji ihned převzali lékaři. Bohužel o několik minut později zemřela v sanitce. Úřady na tři dny uzavřely okolní pláže. Žena byla údajně provdána za Egypťana a žila v zemi, tvrdí zdroje serveru Daily Mail.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy