Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hrůzná otcovražda na Teplicku: Lukáš do Miloše bodal jako do hadráku, popsali svědci

Vražda v Oldřichově: Pětadvacetiletý Lukáš brutálně ubodal svého otce
Zdroj: Policie ČR
Detaily

V Oldřichově na Teplicku se stala vražda, ze které běhá mráz po zádech. Pětadvacetiletý Lukáš M. surově ubodal svého osmapadesátiletého otce Miloše na zahradě jejich domu. Podle posledních informací Blesku předcházela strašlivému útoku hádka, syn navíc trpěl schizofrenií.

Hrozivý čin se odehrál na zahradě rodinného domu v Oldřichově na Teplicku. Mladý muž Lukáš M. zabil svého otce Miloše obzvláště surovým způsobem.

Horor viděli sousedé. „Slyšeli jsme křik, tak jsme ještě s dalším sousedem běželi k nim, na zahradě ležel Miloš a na něm seděl Lukáš. Bodal do něj jako do hadráku,“ popsal pro Blesk jeden z nich. Svědci se snažili mladíka odtrhnout, ale nedokázali ho přemoci. "Měl obrovskou sílu, byl jako smyslů zbavený, jako v nějakém amoku,“ uvedli s tím, že zavolali policii a záchranku.

Syn si chtěl uřezat nohy

Mladý muž trpěl schizofrenií a měl sklony k násilí. „Léčil se na psychiatrii se schizofrenií. Už dříve si chtěl uřezat nohy. Co ho teď vyprovokovalo, netuším,“ prozradila pro již zmíněný web žena, která se zesnulým Milošem pracovala.

Brutálnímu činu měla předcházet hádka. „Byl jako smyslů zbavený, seděl na Milošovi a bodal ho do prsou jak do hadráku,“ nechal se ještě slyšet svědek. Jeden ze sousedů se údajně pokoušel syna a otce od sebe odtrhnout. Bohužel už ale bylo pozdě. Napadený otec na místě zemřel, uvedl web Aktu.cz.

Útočník byl místo do vězení poslán na psychiatrii

Související články

Další články

Nejnovější kauzy