Trendy
Ano, šéfe! Zrádci 2025 Love Island 2025 Volby 2025

Hrůza na nádraží v Drážďanech. Syřani napadli a okradli mladého Čecha, pak ho zneužili

ilustrační foto
Zdroj: Pixabay
napadení

Devatenáctiletý Čech byl napaden dvěma patnáctiletými Syřany na hlavním nádraží v Drážďanech. Mladíci měli podle německé policie na Čecha vytasit nůž, okrást ho a co hůř, později mělo dojít k sexuálnímu zneužití. Informace přinesl web Bild.de.

Na hlavním nádraží v německých Drážďanech ve čtvrtek po čtvrté hodině ráno došlo k násilnému přepadení devatenáctiletého Čecha. Ten čekal na vlak domů, když ho vtom napadli dva patnáctiletí Syřané s kudlou v ruce.


Dva syrští mladíci přepadli 19letého Čecha, pod pohrůžkou nože ho oloupili o 300 eur (7270 Kč) a znásilnili ho. Policisté je zadrželi jen o chvíli později. „Oba se zdržovali nedaleko místa činu,“ řekl bulvárnímu listu Bild policejní mluvčí.

„Saská policie našemu generálnímu konzulátu potvrdila, že v Drážďanech došlo k přepadení českého občana. Okolnosti přepadení jsou předmětem dalšího vyšetřování,“ sdělila ve čtvrtek pro ČTK Mariana Wernerová z odboru komunikace českého ministerstva zahraničí.

V pondělí vyšetřující soudce vydal na oba zatykač a nyní jsou ve vazbě. Policie uvedla, že žádný z nich nemá záznam v trestním rejstříku.


Čecha si vyhlédli

Jak uvedl web Tag24.de, mladíci si se svou obětí měli povídat už ve vlaku. Na hlavním nádraží poté vystoupili a na Čecha zaútočili. Mladý Čech měl být ošetřen v nemocnici, ale jak moc jsou jeho zranění vážná, se zatím zjišťuje.

GLOSA: Ve Zrádcích vás smete i jedno špatné gesto. Když chceš být oblíbený, skončíš podezřelý

Související články

Další články

Nejnovější kauzy