Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Předvánoční tragédie: Mladík zavraždil mladšího bratra a pobodal otce s matkou

V tomto paneláku zaútočil syn na svou matku, otce a bratra. Pak vyskočil z okna a zemřel.
Zdroj: Městský úřad Šala
Brutalita

Ve slovenském městě Šala došlo k naprosto otřesnému útoku. Třiadvacetiletý muž zaútočil nožem na členy své vlastní rodiny, jak napsal slovenský web Čas. Rodiče jsou v rukou lékařů a bratr na následky zranění zemřel. Útočník po nepochopitelném činu vyskočil z okna a rovněž zemřel.

Tragédie zasáhla před Vánoci slovenské město Šala. V městské části Veča v Hollého ulici zaútočil nožem třiadvacetiletý muž na své rodinné příslušníky.

Podle informací webu Čas zranil hoch svou matku, otce a sedmnáctiletého bratra, který svým zraněním podlehl. Útočník později vyskočil z okna panelového domu a na místě zemřel. Otec a matka skončili v péči lékařů s poraněním hrudníku. Jak informovala městská policie později na svých stránkách, jednalo se údajně o slušnou rodinu, která s policií nikdy neměla problém.

Dvě osoby jsou v péči lékařů

Kriminalisté o hrozivém incidentu informovali na sociálních sítích. „Policie v Šale přijala dnes 27. 11. asi v 05.26 hodin oznámení o tragické události. Momentálně na místě probíhá obhlídka místa činu a vykonávají se neodkladné procesní úkony, proto není možné v tuto chvíli poskytnout bližší informace,“ uvedla policie.

Záchranáři nejdříve prováděli resuscitaci, zraněné rodiče pak převezli do nemocnice. Oba bratři svým zraněním podlehli.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy