Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Horor na Floridě. Nedaleko školy běsnil čtyřmetrový aligátor. V tlamě měl lidské ostatky

Aligátor vyděsil obyvatele na americké Floridě.
Zdroj: Twitter Fox News
+ Dalších 7 fotografií
aligátor

Obrovský aligátor o délce čtyř metrů s lidskými ostatky v tlamě byl objeven nedaleko kanálu v americkém městě Largo na Floridě. Podle informací tamních médií byla oběť identifikována jako 41letá Sabrina Peckham. Stále však není jasné, zda byla usmrcena skutečně krokodýlem, nebo zemřela už dříve. Informovala o tom americká stanice Fox News.

Na událost, která se odehrála blízko cesty, již denně využívají školáci, upozornil policii kolemjdoucí. „Viděl jsem, že naproti mně je aligátor a má v tlamě tělo, tak jsem začal natáčet. Pak jsem běžel dolů na základnu hasičů a oznámil jsem jim to,“ citovala Fox News svědka Jamarcuse Bullara. Příčinu úmrtí oběti, která byla později identifikována jako 41letá žena, stále zkoumá vyšetřovací tým.

Nikdy by mě nenapadlo, že se v této oblasti bude vyskytovat aligátor,“ řekla médiím další svědkyně Terri Williams. „Samozřejmě vím, že přes ulici je jezero, a vím o jezeře v Taylorově parku, ale ne v této čtvrti. To by mě nikdy nenapadlo.“

Šest případů ročně

Zatímco některé spekulace poukazují na to, že právě aligátor mohl být příčinou smrti ženy, stále je možné, že tělo našel již mrtvé, napsal web NBC News. Tamní policisté poté informovali, že aligátor byl odchycen a následně „humánním způsobem usmrcen“. K případu se vyjádřila také floridská Komise pro zachování ryb a divoké přírody (FWC), která podle něj provádí své vyšetřování.

V jihovýchodním americkém státě Florida žije podle dostupných údajů více než milion aligátorů. Jejich útoky na lidi však nejsou časté a ještě výjimečnější je, aby končily fatálně. Ve Spojených státech je podle webu AZ Animals každoročně hlášeno v průměru šest smrtelných útoků krokodýlů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy