Hollywood se topí v slzách. Zemřela hvězda seriálu Přátelé, bylo mu 67 let
Smutná zpráva otřásla seriálovými a filmovými fanoušky. Ve věku 67 let zemřel herec Mike Hagerty, který byl českým divákům známý hlavně ze seriálu Přátelé, kde si zahrál postavu domovníka pana Treegera. Informoval o tom web Independent.
Komička Bridget Everett, která s Mikem Hagertym (†67) hraje v seriálu HBO Někdo, někde, se o jeho úmrtí podělila v pátek na svém Instagramu.
„S velkým zármutkem nám rodina Michaela G. Hagertyho oznámila, že Mike včera v Los Angeles zemřel. Milovaný charakterní herec, láska k rodnému Chicagu a jeho rodina byly základními kameny jeho života,“ napsala Bridget Everett.
Hagertyho znají fanoušci hlavně jako pana Treegera v seriálu Přátelé. Byl domovníkem v činžovním domě Moniky, Rachel, Joeyho a Chandlera.
Příčina jeho smrti zatím nebyla oznámena. Jak informoval web Independent, Hagerty po sobě zanechal manželku Mary Kathryn, sestru Mary Ann Hagerty, její ženu Kathleen O'Rourke a jejich dceru Meg.
Související články

Poslední video před smrtí: Manželé se točili těsně před pádem letadla, ještě se smáli

Tragédie během finále Ligy národů: Před zraky diváků zemřel fanoušek

Další smrt dítěte na parkovišti: Tragédie ze Znojma se opakovala v České Třebové

Zabili mi dítě, pláče matka: Za smrt chlapečka (†5) v Brně mohou tři zubařky
