Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hledám právníka, který ho svlíkne z kůže! Maminka muže zabitého bezohledným jezdcem shání advokáta

Manželka zabitého muže zveřejnila archivní fotku s ním a jejich dítětem.
Zdroj: Facebook Martina Molcarová
+ Další 3 fotografie
nehoda

Nehoda, při níž osmatřicetiletý řidič osobního auta v Adršpachu na Náchodsku v pondělí před 22:00 srazil a usmrtil dva chodce, otřásla celou zemí. Maminka jednoho ze zabitých mužů nyní na Facebooku uveřejnila výzvu, ve které shání právní zastoupení. "Od této bolesti to nedokáže nikdo a nic, ALE přece vás všechny chci poprosit a prosím vás, sdílejte moji prosbu - hledám právníka bombarďáka, který ho za ty naše kluky svlíkne z kůže," píše.

Celou zemi obletěla smutná zpráva o tom, že osmatřicetiletý řidič osobního auta v Adršpachu na Náchodsku v pondělí před 22:00 srazil a usmrtil dva chodce. Usmrcenými byli manažeři šumavské firmy s outdoorovým oblečením High Point.

Hledám právníka bombarďáka, který ho za ty naše kluky svlíkne z kůže

Řidiče policie obvinila z usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku. V případě odsouzení za to muži hrozí až pět let vězení.

Matka jednoho z nich nyní na Facebooku umístila neobvyklý příspěvek. "Všem kteří nám vyjadřují soustrast moc děkujeme. Někteří se ptáte jak nám můžete pomoct - od teto bolesti to nedokáže nikdo a nic ALE přece vás všechny chci poprosit a prosím Vás sdílejte moji prosbu - hledám právníka bombarďaka který ho za ty naše kluky svlikne z kůže . Nemuzeme to takhle nechat nechci se mstit chci jen nejvyšší možný trest protože kecy o tom ze je nám to nevrátí jsou k ničemu - to jsou jenom kecy - tady se musí něco změnit pro všechny a všechny které něco takového potkalo a muže ve vteřině potkat kohokoliv- prosím sdílejte věřím ze někoho najdeme - děkuji," napsala pod příspěvek firmy High Point, kde oba usmrcení pracovali.

Manželka jednoho ze zabitých mužů pak svému zesnulému napsala na svůj facebookový profil dojemný vzkaz. "Lásko naše, NAVŽDY tady budeš s námi. Jsi ten nejlepší táta a manžel na světě. Moc Tě s Karličkou milujeme a vždy budeme. Bude z ní šikovná holka, horalka a sportovkyně po tátovi, to se neboj. Budeme jí všichni o Tobě vyprávět, vždy tu budeš s námi. MILUJEME TĚ, NAVŽDY…"

Muž, který způsobil tragickou srážku podle dostupných informací už v minulosti srazil starší paní, která zraněním podlehla. Pachatel, kterého i přes úprk od nehody dopadla policie, tak zabil už tři lidi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy