Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Hledá se úchyl z pražského metra: Uspokojoval se před ženou, pak zmizel neznámo kam

+ Další 4 fotografie

Osmadvacetiletá žena si v pražském metru prošla nepříjemným zážitkem. V neděli 30. června v dopoledních hodinách si k ní ve stanici Náměstí Míru přisedl neznámý muž, který si po chvíli z rozparku speciálně vytvořeného v kalhotách vytáhl přirození a začal se uspokojovat. Žena posléze vstala a chtěla odejít, ale muž ji následoval, tak si ho začala točit na mobil. Posléze odešel neznámo kam a policie po něm stále pátrá, jak oznámila na oficiálních stránkách.

Pražská policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po muži z metra. V neděli 30. června v dopoledních hodinách nastoupil do metra ve stanici Náměstí Míru na trase A, kde se posadil na místo naproti osmadvacetileté ženě.

„Po krátké chvíli z rozparku speciálně vytvořeného v kalhotách vytáhl přirození a před osmadvacetiletou ženou začal onanovat. Vystrašená poškozená v další zastávce okamžitě vystoupila, nicméně muž se také zvedl a šel za ní,“ uvedla na oficiálních stránkách policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Policie po něm stále pátrá

Vystrašená žena si začala muže natáčet na mobilní telefon a říkala mu, že na něj zavolá policii. Až poté, co ho varovala, odešel muž ze stanice metra Skalka neznámo kam.

„Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu výtržnictví, za což muži v případě dopadení a odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce až dvou let. Vzhledem k tomu, že měl muž zcela evidentně rozparek předem speciálně vytvořený, a tedy se na své jednání připravoval, nelze vyloučit, že se tohoto trestného činu dopouštěl již opakovaně,“ uvedla ještě Kropáčová.

V případě, že poznáváte muže na kamerovém záznamu nebo máte informace o místě, kde by se mohl nacházet, zavolejte na linku 158.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy