Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zmizela Laura (13): Dívka byla s kamarádem, k babičce už nedojela

Zmizela Laura (13): Naposledy byla s kamarádem
Zdroj: Policie ČR / Profimedia.cz

Policie žádala veřejnost o pomoc při pátrání po třináctileté Lauře ze Sokolovska, jejíž zmizení nahlásil její tatínek. Dívka se včera nevrátila z výletu za svým kamarádem. Ten policistům řekl, že dívka měla odpoledne odjet od něj ke své babičce, tam však nedorazila. Naštěstí se v pořádku našla.

Dívka zmizela 1. dubna. Kamarád, za kterým Laura byla, měl policistům sdělit, že spolu opravdu byli, ale že dívka od něj odjela včera kolem sedmnácté hodiny s tím, že jede ke své babičce. Tam ale nedojela a mobilní telefon měla vypnutý. Jeho signál naposledy zachytili policisté v Karlových Varech.

Laura by měla být asi 150 centimetrů vysoké, štíhlé postavy, má hnědé oči a delší hnědé vlasy po ramena.

"Dívka na sobě má mít černou bundu, tmavé kalhoty a na nohou černobílé tenisky. Naposledy viděna byla dnes ve 14 hodin na dolním nádraží v Karlových Varech. V minulosti byla dívka již jednou pohřešována. Dívka je zdravá a s ničím se neléčí," uvedli policisté na stránkách Policie ČR.

Pátrání má naštěstí dobrý konec, dívku se v sobotu dopoledne podařilo v pořádku najít. Policie na svém Twitteru poděkovala veřejnosti za pomoc při jejím hledání.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy