Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Gentleman každým coulem: Petr Pavel nenápadným gestem ukázal, že je muž na svém místě

+ Dalších 15 fotografií

Nový český prezident Petr Pavel nejen ukázal, že má srdce na pravém místě, ale že je také obrovský gentleman. Když kráčel vedle své ochranky, tak se cestou automaticky ohnul a zvedl cizímu člověku oblečení ze země. Více v náhledovém videu.

Generál Petr Pavel už od začátku do volebního štábu přišel s dobrou náladou a úsměvem na tváři, i když pro něho je typická spíše kamenná tvář. Sám sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz, že za to mohl dobrý spánek. Ještě větší radost mu však udělaly výsledky voleb, protože se ode dneška může nazývat titulem prezident České republiky.

Krásné gesto

I když je Česko nyní možná rozdělené do dvou skupin, přičemž ta druhá polovina štěstím nejspíš neskáče, tak nemusí mít strach. Petr Pavel ukázal, že je pravý gentleman. V doprovodu své ochranky, když pochodoval s radostí na tváři si všiml spadlého oblečení na zemi. Bez zaváhání kus oblečení zvedl, aniž by věděl komu patří. To poukazuje jen na to, že Petr Pavel má skutečně srdce na pravém místě. Krásné gesto je vidět v náhledovém videu, které zachytila Česká televize.

Mezi Petrem Pavlem a Andrejem Babišem byl od začátku velký boj. Od prvního sčítání hlasů ale bylo zcela jasné, jak dopadne výsledek. Když Petr Pavel přišel se svou již první dámou Evou Pavlovou na pódium, tak emoce, jak volebního štábu i novinářů, byly nepopsatelné. Petr Pavel následně pronesl první slova plné vděku až se z toho první dámě orosily i. Poté se slova ujala jeho mluvčí Markéta Řeháková, která na pódio pozvala zpěváka Ondřeje Rumla, který měl tu čest před všemi zazpívat českou hymnu. Po zbytek večera se ve štábu už jen slavilo.

Ve druhém štábu byla nervozita

To se ovšem nedá říct o štábu Andreje Babiše. Ten sice přijel s manželkou Monikou Babišovou a také pronesl pár slov k celým volbám. Ale podle reportérů eXtra.cz členové ANO vůbec neumí prohrávat. Vrcholný důkaz toho přišel v momentě, kdy měl Petr Pavel pronést vítězný projev. Do té doby funkční vysílání České televize prostě někdo vypnul. Členové ANO prostě nejsou schopni vyslechnout ani projev oponenta, který je ve spravedlivém souboji porazil. To je velmi smutné od týmu, který tak moc chtěl spojovat lidi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy