Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Generál Petr Pavel poprvé ukázal své syny: Jablko nepadlo daleko od stromu

Petr Pavel a jeho synové ve flanelkách.
Zdroj: se souhlasem P. Pavla
+ Dalších 17 fotografií
prezidentské volby

Generál má doma velké fešáky. Kandidát na prezidenta republiky Petr Pavel zveřejnil na sociálních sítích první fotku se svými syny. Ty dosud byli oku veřejnosti schováváni. Fotka vznikla na pondělní akci na podporu generála Pavla, která se konala v pražském Rock Café.

Dva synové, Petr a Honza Pavlovi, byli poprvé světlu světa představeni na twitterovém účtu jejich otce generála Petra Pavla. Oba dva měli na sobě flanelovou košili, která už se stala jakýmsi symbolem celé kampaně bývalého předsedy vojenského výboru NATO. Mezi lidmi se strhlo všeobecné nadšení z flanelek a své fotky v nich přidávají pod již zmíněný příspěvek.

Věrné kopie Petra Pavla

Mladší syn Petr je pouze potvrzením pravidla o tom, že geny svých rodičů zkrátka a jednoduše nezapřete. Vypadá jako věrná kopie samotného generála, kdyby mu bylo o třicet let méně. Ať už se jedná o střih vousů, nebo o úpravu vlasů, s trochou představivosti si můžete představit pana generála ještě z jeho fungování v armádě.

Oba dva synové prozatím byli v ústraní a podporovali svého otce jenom soukromě. "Samozřejmě že děti manžela podporují, ale dělají to spíše tak, aby nebyly vidět v médiích," uvedla v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz manželka generála Eva Pavlová. Oba syny má však generál ještě z prvního manželství s Hanou Pavlovou, se kterou se oženil v roce 1986.

Veřejně tak přišli svého otce podpořit poprvé na akci do pražského Rock Café, kde bylo k vidění i spoustu celebrit a známých tváří. Jak to na místě, kde byla i redakce eXtra.cz, vypadalo, to se můžete podívat v galerii.

Do voleb zbývá už jen pár dní a tohle může být jeden z dalších důvodů, proč by mohl být Pavel úspěšný, přeci jenom neexistuje větší podpora než ze strany rodiny.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy