Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Eva Pavlová zavzpomínala na těžké období: Měla jsem jen na pár koleček šunky

+ Dalších 5 fotografií

Eva Pavlová žije mnoho let po boku svého muže Petra Pavla. Předtím však zažila i období, kdy měla jako samoživitelka hluboko do kapsy. „V jednom období jsem chodila pro dítě kupovat jen pár koleček šunky,“ zavzpomínala pro CNN Prima News.

Manželka kandidáta na prezidenta Petra Pavla svého muže neúnavně podporuje v boji o Hrad. S Petrem Pavlem je Eva Pavlová sezdaná už od roku 2004. Předtím však chvíli žila jako svobodná matka, když se jí rozpadlo předchozí manželství. „V jednom období jsem chodila pro dítě kupovat jen pár koleček šunky,“ zavzpomínala pro CNN Prima News na těžké časy.

Nejhezčí bylo, když byl ochotný se mnou tancovat

Nyní se proto bude zasazovat o to, aby se už nestávalo, že mají samoživitelky jen 50 korun na den. Pomoc slabším by byla jedna z jejích činností na Pražském hradě.

Po boku Petra Pavla se Eva také více než desetkrát stěhovala. Především kvůli jeho práci, která byla jeden čas i v zahraničí. „Asi nejhezčí bylo podle mě to, když byl ještě manžel ochotný se mnou tancovat,“ zasmála se při dotazu na nejhezčí vzpomínku. Jak také uvedla pro pořad Showtime, aktuálně ráda odpočívá a relaxuje s knihou v ruce, kočkou a manželem nebo si užije nějaké dobré jídlo.

„Na to si asi nezvyknu a doufám, že posledním dnem to trochu opadne. Pokud se manžel stane prezidentem a já první dámou, musela bych si asi najít nějakého šikovného člověka, který by mi s tím pomáhal a zbavoval mě trémy,“ řekla rovněž k tomu, že se média zaměřují na to, co si obléká.

"Ráda bych se zaměřila na mezilidskou komunikaci. Chtěla bych, aby se do základních škol dostala taková ta hodinka pro děti. Jde o finský model, který by bylo možná dobré aplikovat i u nás. Děti se během ní učí komunikovat a zároveň je to i jistá prevence proti rozvodovosti,“ popsala další věc, které by se v roli první dámy chtěla věnovat.

Kandidaturu svého muže zprvu promýšlela, než s ní souhlasila. „Ze začátku jsem si říkala, že nevím, jestli do toho jít, protože je to hodně práce a několikrát jsme si tím procházeli. Když jsme ale jezdili po besedách a viděla jsem podporu lidí, tak jsem si říkala, že by to mohla být taková jeho poslední mise pro tuto zemi, a říkala jsem si 'zkusme to, má to smysl',“ popsala Pavlová v rozhovoru pro eXtra.cz jak reagovala, když jí její manžel řekl, že chce kandidovat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy