Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Eva Pavlová odhalila tajný trumf svého muže: Kamarádky jí řekly, čím jim imponuje

Nová první dáma Eva Pavlová.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Volby

Když Petr Pavel porazil v prezidentské volbě Andreje Babiše, Eva Pavlová si oddechla. Náročná kampaň je konečně u konce. Manželka budoucí hlavy státu si tak našla čas, aby vše uvolněně zhodnotila, a v rozhovoru pro Blesk prozradila, čím ji manžel během kandidatury naštval. Kromě toho také uvedla, čím Pavel nejvíce okouzlil její kamarádky.

Když už bylo jasné, že její manžel Petr Pavel bude příštím prezidentem Česka, ovládlo Evu Pavlovou mnoho emocí. Pochopitelně hlavně pozitivních. Zároveň se ale jednalo i o úlevu, protože kampaň byla dlouhá, náročná a i poměrně dost vyhrocená.

Naštval ji s kabátem

Když byla Pavlová dotázána, jak vůbec bude kampaň hodnotit, odvětila: "Pokud mám hodnotit manželovy kroky, jsem ráda, že vedl kampaň naprosto korektně. Ctil to, že je stále sám sebou a není nikým ovlivnitelný. Tedy nazlobil mě trochu s kabátem, jak ho odmítal nosit i v zimě, až z toho nastydl." Manželovy rozmary s oblečením zmínila v rozhovoru pro Blesk.

Došlo i na téma střelby, ve které podle slov budoucího prezidenta vyniká z manželského páru právě Eva. Ta to i sama potvrdila. "Ano, bylo to tak, občas. Naštěstí to bral vždy sportovně. Dlouho jsem ale nestřílela, naposledy ze služební zbraně a jednalo se o pistoli," řekla Pavlová.

Kamarádky ho schválily

Pa​dla i otázka na kamarádky Evy a na to, jak nahlížely na kandidaturu jejího muže. "Mé kamarádky ho znají a shodly se, že je to chytrý člověk a že na to rozhodně má. Dokonce i vzhledově," dodala pyšně babička čtyř vnoučat.


Podle vlastních slov generála je jeho žena Eva pro něj jakýmsi morálním vzorem a kompasem, a kdyby se nedej bůh někdy vychýlil ze svých hodnot, byla by to právě ona, kdo by ho "pleskl přes prsty" a nasměroval správným směrem. Zároveň však uvedl, že Evu jeho kandidatura překvapila, jak napsaly novinky.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy