Emotivní Andrej Babiš: Strach o zrzku Zicklerovou, šéfku Úřadu vlády i dceru Vivien
Premiér Andrej Babiš se pořádně rozohnil na tiskové konferenci po jednání vlády. A překvapivě byl velmi osobní. Zmínil nejen svou dceru Vivien Babišovou, ale i svou marketérku Anetu Zicklerovou. Důvodem byly obavy o jejich bezpečí.
Předseda vlády Andrej Babiš se rozčílil na tiskové konferenci a navezl se do některých novinářů. „Já na novináře neútočím, ale upozorňuju veřejně na jejich očividné lži a manipulace,“ tvrdil Babiš navzdory tomu, že sám v minulosti se na adresu mnohých novinářů nevyjadřoval zrovna lichotivě.
Ve své řeči zmínil svou spolupracovnici Anetu Zicklerovou. Ta premiéra doprovází na zahraničních cestách.„Redaktoři se ptají někde na vesnici sousedů paní Zicklerové, jestli se dobře stará o své dítě, dobře slyšíte, tak to mi přijde naprosto odporné a nehorázné,“ řekl premiér. „Já to odsuzuju, když lidi napadají novináře. Já to zásadně odsuzuju, že to je špatně,“ stěžoval si dále. „Tünde Bartha má už ochranku,“ pronesl Babiš o vedoucí Úřadu vlády.
Doporučené video: Rozhovor s Andrejem Babišem.
A dokonce zmínil, že mediální tlak má údajně vliv i na jeho dceru Vivien. „Lžou o nás a zatahujete do toho naše rodiny, tak sorry, to skutečně si nenecháme líbit. Dehonestovali moji dceru Vivien, která nemá s politikou vůbec nic společného,“ zakončil Andrej Babiš svou nezvykle osobní řeč.
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

GLOSA: AntiPavel Babiš svým voličům pořád jenom lže. Sám se přitom hloupě usvědčuje

Dusno mezi Babišem a Pavlem na summitu NATO: Premiéra s prezidentem museli držet co nejvíc od sebe, Monika zářila

GLOSA: Uražený chlapeček Babiš se mstí úspěšnějšímu Pavlovi za rozkopání bábovičky

Nejsem a nebudu Pavlův podřízený. Neurvalý Babiš hájí svůj pozdní příchod





























































