Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dominik Feri si zaslouží druhou šanci, říká Miroslav Kalousek. Jak reagoval na údajný pokus o sebevraždu

Miroslav Kalousek a Dominik Feri
Zdroj: Profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Reakce

Bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri skončil v sobotu v podvečer v pražské nemocnici se středně těžkým zraněním. Údajně se měl pokusit o sebevraždu! K tomu se vyjádřil i někdejší šéf zmiňované politické strany Miroslav Kalousek: “Zaslouží si druhou šanci. Je mu 26 let,” napsal na svůj Twitter.


Zpráva o tom, že exposlanec politické strany TOP 09 Dominik Feri se měl v sobotu v podvečer údajně pokusit o sebevraždu, zaskočila nejednoho člověka. Podle informací Blesku se měl pobodat do břicha.

"Společně se záchranáři jsme vyjížděli do Kubelíkovy ulice na Žižkově. Podle prvotních informací to byl pokus muže o sebevraždu. Případem se nyní zabývají kriminalisté,“ řekl podle portálu Novinky policejní mluvčí Jan Rybanský. „Naše posádky zasahovaly u úrazu 25letého muže. Muž utrpěl středně těžká poranění a po celou dobu byl při vědomí. Po ošetření ho záchranáři převezli do nemocnice,“ řekla Novinkám mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Miroslav Kalousek: Feri si zaslouží druhou šanci

K údajnému pokusu o sebevraždu se vyjádřil i někdejší šéf TOP 09 Miroslav Kalousek na Twitteru.
"Přeji mu uzdravení nejen fyzické. Zaslouží-li si trest, ať ho dostane a ať si ho odpyká. Ale také si zaslouží druhou šanci. Je mu 26 let,“ napsal Kalousek, který s Ferim blízce spolupracoval a stál u jeho politického vzestupu. Dalo by se říct, že měli velmi dobrý vztah.

Spekuluje se o tom, že údajný pokus o sebevraždu měl souviset s policejním vyšetřováním týkajícím se jeho osoby. Policie totiž Dominika 7. března letošního roku obvinila ze tří případů znásilnění nebo pokusu o něj, a to na základě usvědčujícího svědectví, se kterým přišel jako první Deník N a web A2larm, kterým se povedlo shromáždit výpovědi několika žen, na nichž se měl Feri sexuálního násilí dopustit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy