Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Divočina na tenise. Teenager vlepil sokovi facku á la Will Smith, pak prchal jako štvaná zvěř

Hráč uštědřil protihráči pohlavek.
Zdroj: Twitter Kwesi Gibson
sport

Tenisová partie dvou mladíků skončila skandálem. Po zápase prvního kola juniorského turnaje ITF v Akkře mezi patnáctiletým Francouzem Michaelem Kouameou a domácím Ghaňanem Raphaelem Ankrahem došlo k hodně nesportovní dohře. Francouz byl nasazenou jedničkou a jeho prohra 2:6, 7:6 a 6:7 tak byla dost překvapivá. Favorit ji zřejmě nemohl překousnout a soupeři vlepil u sítě pořádný lepanec. Incident se objevil také na sociálních sítích.

Zdá se, že všemi propíraný incident na předávání letošních Oscarů, kde herec Will Smith inzultoval moderátora ceremoniálu Chrise Rocka, inspiroval další na nečekaných místech.

Neunesl Kouame prohru?

Třeba na zápase prvního kola juniorského turnaje ITF v Akkře mezi patnáctiletým Francouzem Michaelem Kouameou a domácím Ghaňanem Raphaelem Nii Ankrahem. Nasazená jednička Kouama zjevně neunesl svou prohru 2:6, 7:6 a 6:7. Když přistoupil ke svému protihráči, aby si jako po každém zápase podali u sítě ruku, přilétl z jeho strany nečekaný pohlavek.

Další video pak ukazuje, že následně na kurtu došlo mezi oběma hráči k masivní rvačce. Kouame a Ankrah se hádali a bili, přičemž organizátoři se je snažili rozdělit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy