Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Divišová debatu nezvládla, míní diváci: Neunesla odchod Marka Hilšera a skákala do řeči

Moderátorka TV Nova Bára Divišová.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
prezidentské volby

Odpolední debatu na Nově uváděla moderátorka Bára Divišová a podle reakcí diváků se jí moc nedařilo. Úroveň vedení debaty byla jednou z nejslabších, co jsme mohli za toto volební období vidět. Často skákala kandidátům do řeči, nenechávala je domluvit, zadrhávala se a celkově projevila malou výši profesionalismu. Tohle všechno jí vyčítali lidé na sociálních sítích. 

Hilšer na odchodu

Důvěru od televizní stanice Nova dostala na odpolední debatu moderátorka Bára Divišová, která pracuje na Nově již od roku 2007. Už v úvodním segmentu, kdy velmi překvapivě opustil debatu Marek Hilšer začala dělat první chyby. "Divišovou mám ráda, ale vysvětlení proč nejsou v debatě všichni kandidáti, totálně nezvládla. Obhajovat to tím, že je NOVA soukromá stanice a může si dělat co chce je hloupé," napsala do komentářů na Facebooku k živému vysílání Novy Lucie Thomasová. Jedním z mála zastánců moderátorky byl Karel Říha. "Po roce a půl mohu s klidným svědomím říci, že takhle vypadá práce dobrého moderátora."

Moderátorka Bára Divišová se nedokázala přenést přes to, že Marek Hilšer odešel a několikrát během přenosu zopakovala "pan Hilšer nás teatrálně opustil," čehož si všimli i lidé na sociálních sítích. "Proč teatrálně? Řekl proč odchází a chtěl to oznámit všem divákům. Nechápu, proč ho uráží Divišová, jaké má na to právo, aby pana Hilšera urážela. Řekl to všem a slušně," uvedla Hana Krátká. Jiní si mysleli, že Divišová dostává pokyny do sluchátka. "Moderátorka má instrukce..."

Neprofesionální výkon

Největší chybou moderátorky a to velmi častou opakovanou bylo jednoznačně skákání do řeči kandidátům. "Příště ať to moderuje někdo jiný. To jak skákala do řeči jen panu Baštovi bylo dost přes čáru. Zajímavé že ostatním ne...," napsala na Faceboku Šárka Hladíková. Utlačování Jaroslava Bašty si všimli i další uživatelé. "Proti Baštovi jdou všichni? Jak moderátorka tak další vejlupci mají strach?!aneb paradox akce a reakce," napsal Petr Adam.

Jeden z diváků nechal vzpomenout na výkon jednoho z předešlých moderátorů, Martina Řezníčka, který vedl nedělní Superdebatu ČT, reakce na jeho výkon jsme vám už zpostředkovali. "Baštovi skáčou do řeči všechni moderátoři, Řezníček se k němu choval jako p**se," napsala Stanislava Balážová. Jeden z diváků si oddechl, že večerní debatu tří favoritů povede kolega Divišové Rey Koranteng, "ještě že tam bude Rey."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy