Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Detaily vraždy v Teplicích: Lenka měla zaplatit životem za vztah s dealerem drog Tomášem

Vražda ženy v Teplicích: Policie zatkla podezřelého Tomáše H., hrozí mu i doživotí
Zdroj: Policie ČR
krimi

Policie vzala do vazby muže, který je podezřelý z nedělní vraždy, jež se odehrála v severočeských Teplicích, její zástupci to oznámili na sociálních sítích. Tamtéž také píšou lidé z okolí oběti údajné podrobnosti trestného činu. Podle informací Deníku zabíjel místní drogový dealer, který měl se svou obětí vztah.

Okresní soud v Teplicích dnes poslal do vazby muže, kterého policie podezřívá z vraždy ženy v Teplicích, jak informovala na sociální síti X. V případě uznání viny hrozí muži až výjimečný trest. Podle informací, které uvádí Deník, má být pachatel drogovým dealerem a vraždit měl ženu středního věku v opuštěném objektu v centru města. Ten často využívají bezdomovci.

Podle některých informací z facebookových skupin je také možné, že spoluobviněný Tomáš H. měli s mrtvou Lenkou P. vztah. "Ten její starý ji měl ubodat. Bohužel byl labilní. Doufám, že bude denně dostávat v base. Jenom aby ho nedali do léčebny," uvedl v reakcích Michal. "Pane bože, tak hodná holka to byla se zlatým srdcem až na to chudinka doplatila, tak hnusně, že její přítel jí ubil k smrti. Ať ti dá pánbíček lehkou zem, tak těžký život jsi venku měla. Měla jsem tě ráda," vzkázala do nebe Kačena.


Pachateli hrozí výjimečný trest

Násilný trestný čin vyšetřují krajští kriminalisté od velikonočního víkendu. O zahájení vyšetřování a dopadení muže v souvislosti s činem informovali v neděli. Šestatřicetiletého muže obvinila policie z vraždy v pondělí. Vyšetřovatel nařídil pitvu oběti. "Muž byl obviněn ze spáchání činu zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem, za to mu hrozí 20 let vězení nebo až výjimečný trest. Bližší informace nebudeme s ohledem na rodinu sdělovat," řekla ČTK mluvčí policie Veronika Hyšplerová.


Muž se omlouval

Když policie podezřelého vedla k soudu, který o vazbě rozhodoval, zmohl se směrem k novinářům pouze na jednu větu. "Omlouvám se všem," vzkázal od soudu. Ten rozhodl, že z důvodu možného útěku jej nechá do vynesení rozsudku ve vazbě. Na místě, kde se zločin stal, je několik svíček.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy