Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Detaily tragédie v Měšicích u Prahy: Otec zastřelil své dvě děti, manželku a poté i sebe

V rodinném domě v okrese Praha-východ byli nalezeni čtyři mrtví lidé.
Zdroj: foto eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Brutální čin

Policie poskytla detaily k děsivé trojnásobné vraždě a jedné sebevraždě, která se stala v Měšicích u Prahy. Policie na svých oficiálních stránkách uvedla, že motivem činu byly partnerské neshody. Otec rodiny zastřelil nejdříve své dvě děti, následně manželku a poté i sám sebe. Zbraň měl v držení legálně.

Za tragédií v obci Měšice v okrese Praha - východ stály partnerské neshody. Jak napsala policie na svých stránkách, muž legálně drženou zbraní zastřelil svou rodinu a následně spáchal sebevraždu.

„Nařízená soudní pitva prokázala, že všechny osoby zemřely na střelná poranění. Třiačtyřicetiletý otec rodiny postupně zastřelil dvě nezletilé děti, devětatřicetiletou manželku a následně svou legálně drženou zbraň obrátil proti sobě. Podle prvotních šetření byly motivem vraždy partnerské neshody,“ uvedla mluvčí policistů Barbora Schneeweissová.

Obec vyvěsila černou vlajku

Tragédie se stala v pondělí 26. září. Na místo dorazili policisté po upozornění sousedů a se vstupem do domu pomohli policistům hasiči. Uvnitř byli čtyři lidé bez známek života - dva dospělí a dvě nezletilé děti.

Obec před úřadem v pondělí večer vyvěsila černou vlajku. „Na počest tří obětí dnešní tragické události," uvedla obec v pondělí na Facebooku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy