Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Detaily nechutného incestu v Ústí: Matka a otčím nutili chlapce k zvrhlým praktikám i pití moči

Chlapec byl brutálně týrán.
Zdroj: Pixabay
Zneužívání

U Krajského soudu v Ústí nad Labem se stále projednává velmi kontroverzní případ. Matka je obžalovaná z toho, že dlouhodobě pohlavně zneužívala svého nezletilého syna. Do incidentu byl navíc zapojen i nevlastní otec chlapce, který dítě také zneužíval. Muž však u soudu podle Novinek řekl, že chtěli syna jen uzdravit. Sám sebe navíc popsal jako přírodního člověka a naturistu.

Žena se hájí tím, že prováděla léčebnou terapii, protože syn byl nemocný a pomočoval se. S praktikami v obci na Lounsku začali, když bylo chlapci sedm let. Musel například močit na ženu. Obžalovaný muž řekl u soudu následující: „Tehdy jsme neřešili zákony, ale pouze chlapcovo zdraví. Chtěli jsme, aby se přestal pomočovat. U soudu dále vyplynulo, že k léčení hocha zvolili urinoterapii, tedy pití moči.

„Když jsem měl bolesti zad, sám jsem požádal partnerku, aby mi počůrala záda a pak je promasírovala. Mělo to léčebný efekt,“ vypověděl muž podle Novinek a dodal, že když byla bolest intenzivní, partnerčinu moč i vypil.

Po zahradě chodil nahý

Muž sám sebe několikrát označil za naturistu, který chodil po zahradě nahý. „Nepřijímám do sebe chemické látky, nepožívám léky, nejsem očkovaný. S partnerkou jsme vyznavači naturismu. Od jara do podzimu proto, pokud to dovolí počasí, chodíme na svém pozemku nazí,“ nechal se slyšet.

Matka začala syna učit sexuálním praktikám, když mu bylo pouhých sedm let. Přidal se k nim i hochův nevlastní otec. Matka se synem souložila, zatímco otčím vše nahrával a fotil.Syndrom týraného dítěte

Společně pak podle obžaloby zneužili také dvouměsíčního vnuka ženy. Dopouštěli se též zoofilie, pořizovali pornografický materiál, muž přechovával konopí a semena jedovatého durmanu. Ohledně sexu se psem žena řekla, že měla pocit, že se mu to líbilo, jak informovala Česká tisková kancelář. Oběma hrozí až dvanáctileté vězení.

U chlapce, který je již plnoletý, se projevuje podle státní zástupkyně syndrom týraného dítěte, trpí posttraumatickým stresovým syndromem, který vyžaduje několikaletou léčbu. Vyslechnut bude prostřednictvím videokonference.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy