Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Děsivý útok v Praze: Muž pobodal dvě ženy, policie ho pak zastřelila

ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
hrůzný čin

K hrůznému útoku došlo v sobotu v podvečer v Praze 4. Na Novodvorské ulici tam čtyřiatřicetiletý útočník pobodal dvě ženy a následně uprchl. Policisté ho postřelili, svým zraněním nakonec podlehl. O incidentu informoval deník Blesk.

Doslova horor zažily v sobotu večer dvě ženy na pražské Novodvorské ulici. Čtyřiatřicetiletý útočník je tam podle deníku Blesk pobodal, než se dal na útěk. Následně ho postřelili policisté, načež svým zraněním i přes resuscitaci přivolanými záchranáři podlehl.

Jedna z žen je v umělém spánku

„Pachatel na místě pobodal dvě ženy. Policisté po pachateli pátrali, muselo být použito donucovacích prostředků včetně střelné zbraně,“ řekl Blesku policejní mluvčí Richard Hrdina. „Naše posádky v resuscitaci pokračovaly, bohužel bez úspěchu. Lékař byl nucen u muže konstatovat smrt,“ řekla pak Novinkám.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová..

„Záchranáři na místě pečovali o dvě ženy s bodným poraněním. Jedna utrpěla vážná zranění, byla uvedena do umělého spánku a převezena na traumatologii do motolské nemocnice. Druhá žena utrpěla lehčí zranění, záchranáři ji převezli do Thomayerovy nemocnice, dodala Poštová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy