Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Danuše Nerudová je obklopená mladými lidmi: Musíme jim naslouchat, říká

Danuše Nerudová.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Zprávy

Kandidátka na prezidentku Danuše Nerudová (43) odtajnila svůj mladý kolektiv, který jí pomáhá s kampaní. Její tým je vyplněn členy do 35 let, což je podle Danuše generace, které bychom měli dnes naslouchat. Jejich zástupci jsou neurovědkyně Marie Salomonová, zakladatelka Czechitas Dita Formánková nebo učitel Daniel Pražák. Informaci přinesla tisková zpráva, kterou má eXtra.cz k dispozici.

"Jsou to lidé, kteří dosáhli úspěchů ve svém oboru, jsou vizionáři a mají chuť a energii posouvat svět dopředu. Chci od jejich generace dostávat zpětnou vazbu, právě jejich hlas musí být více slyšet," promluvila Danuše Nerudová o svém týmu rádců. Za ni jsou mladí lidé budoucnost a postupně se tento způsob uchytil v zahraničí.

Mladý tým

"Sílu prezidenta vnímám také v tom, jakými lidmi se dokáže obklopit a především jestli skutečně dokáže naslouchat. Jsem ráda, že tito skvělí lidé a odborníci sdílejí mou vizi a touhu posouvat naši zemi dál. Je na čase, aby se život lidí v Česku začal zlepšovat a tito lidé jsou ochotni v tom pomoci,“ dodala Danuše v tiskové zprávě.

Nejenže Danuše mládí podporuje, ale mládí také podporuje ji. Hodně příznivců jsou ze středních škol nebo gymnázií. "Velké přízni středoškoláků se celkově těší jen dva prezidentští kandidáti: Danuše Nerudová a Petr Pavel. I mezi nimi je přitom velmi značný rozdíl v počtu získaných hlasů. Na třetím místě je pak s výrazným odstupem Andrej Babiš, který se celkově nedostal ani k dvoucifernému procentuálnímu výsledku," uvedl ředitel vzdělávacího programu JSNS Karel Strachota.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy