Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dagmar Havlová na inauguraci Petra Pavla: Rozdávala úsměvy na všechny strany

Dagmar Havlová se zdravila s fanoušky.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 16 fotografií
inaugurace prezidenta

Dagmar Havlová dorazila na inauguraci nového prezidenta Petra Pavla ve velkém stylu. S běžnými občany se cestou na slavnostní ceremonii srdečně zdravila, rozdávala polibky a úsměvy na všechny strany, až to začalo pomalu vypadat, jako by si chtěla slávu určenou Pavlovi urvat tak trochu pro sebe, jak informoval redaktor eXtra.cz, který byl přímo na místě. 

Překvapivá hvězda

Ve čtvrtek odpoledne proběhla inaugurace nového prezidenta Petra Pavla. Pozvánku obdrželo mnoho známých osobností, ať už z řad politiků, celebrit, herců, či sportovců. Jedna hvězda, ale zářila jasněji než všechny ostatní. Pro mnohé tou překvapivou osobou byla Dagmar Havlová, která dorazila mezi posledními.

Teatrální chování

Vdova po prvním prezidentovi samostatné České republiky Václavu Havlovi dorazila ve velkém stylu, její příjezd a následný průchod okolo lidí působil, jako kdyby přijela rocková hvězda. Dagmar Havlová rozdávala úsměvy na všechny strany, laskavě, až srdečně se zdravila s běžnými občany, dokonce se i štěstím rozbrečela.

Dagmar Havlová si tímto svým chováním možná chtěla jenom zavzpomínat na to, jaké to bylo, když před dlouhou dobou byla ona sama první dámou, možná si ani ona sama neuvědomovala, kolik pozornosti na sebe strhává. Místy to tak vypadalo, jako by prezidentský slib šla skládat ona sama a ne Petr Pavel. Ať už je to tak, či onak, Havlová se stala ozdobou celé inaugurace.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy