Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Chlapec, kterého matka nutila k pohlavnímu styku i pití moči, poprvé promluvil. Věřil jsem jí, přišlo mi to normální, šokoval

Chlapec popsal mučení vlastní matkou: Pohlavní styk, pití moči a zoofilie
Zdroj: Profimedia
Mučení

Chlapec zažil doslova peklo. Jeho vlastní matka ho od sedmi let nutila k pohlavnímu styku i k močení do úst. U Krajského soudu v Ústí nad Labem dnes zaznělo, že zneužívaný chlapec považoval veškeré tyto aktivity s vlastní matkou za normální. Žena a její druh podle obžaloby chlapce zneužívali dlouhodobě, pořizovali u toho fotografie, nahrávky. S praktikami v obci na Lounsku začali, když dítěti bylo sedm let. Obžalovaná u soudu uvedla, že se synem souložila proto, aby mu pomohla, jak píše ČTK.

Chlapec, který je již plnoletý, přes videokonferenci odmítl u soudu vypovídat. Jako důvod uvedl, že se k tomu, co se stalo, nechce již vracet. Soudce proto začal číst jeho výpovědi z přípravného řízení. S matkou a jejím druhem žili v bývalém teletníku v malé obci na Lounsku a živili se pěstováním plodin. Většinu dobu podle chlapce chodili všichni doma a na zahradě nazí. Matka to vysvětlila dítěti tak, že je to přirozenější. S partnery spal v jednom pokoji, později si opravili ještě jeden pokoj. Tam si podle chlapce jeho matka vodila pány s tím, že je bude masírovat.

Poškozený řekl, že vše začalo tím, že matce močil do úst, následně to samé dělala ona jemu, posléze mu prováděla orální sex, pak začali spolu souložit. „Řekli mi, že když to neudělám, nedostanu najíst nebo nebudu moci na počítač,“ uvedl v přípravném řízení podle ČTK. Sex s matkou probíhal pravidelně jednou do týdne.

Nechce na to vzpomínat

Mezi rituály patřilo vyvolávání duchů, močení na různých místech venku, kapání voskem ženě na prsa nebo rozhazování soli po pozemku, řekla oběť sexuálního násilí. Některých takových aktivit se účastnili i další lidé, při některých ženy masturbovaly a muži se na ně dívali, uvedl chlapec, který sledoval i soulož mezi matkou a jejím druhem.

Orální sex s matkou měl v době, kdy mu bylo mezi jedenácti a dvanácti lety, později prováděli pohlavní styk a anální styk, muž ho donutil k orálnímu styku, vypověděl chlapec. Řekl, že byl u sexu matky se psem. „Je to nepříjemné a nechci na to vzpomínat, tenkrát mi to přišlo normální,“ uvedl chlapec. V roce 2019 se přestěhoval k otci a s matkou nekomunikuje, jak píší Novinky.

Hoch má psychické problémy

Podle státní zástupkyně se u chlapce stále projevuje syndrom týraného dítěte, trpí posttraumatickým stresovým syndromem, který vyžaduje několikaletou léčbu. U soudu zazněly také výpovědi lidí, kteří do zahradnictví jezdili. Jeden muž uvedl, že partneři byli divní a chodili doma oba nazí. Na skutek se přišlo náhodou při vyšetřování jiného případu.

Žaloba matku i jejího druha viní ze sexuálního zneužívání, zoofilie a přechovávání omamných a psychotropních látek. Hrozí jim až dvanáct let vězení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy