Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Česká smůla na Wimbledonu: Po nepodařené hře končí Kvitová i Krejčíková

Barbora Krejčíková na Wimbledonu.
Zdroj: Profimedia
Porážka

České tenisové hvězdy mají smůlu. Barbora Krejčíková i Petra Kvitové se loučí s Wimbledonem, obě byly poraženy silnějšími protivnicemi. Jak informoval web Sport, Krejčíkovou porazila Australanka Tomljanovic a Kvitovou Španělka Paula Badosa. 

Českým tenistkám se na Wimbledonu nedařilo. Barbora Krejčíková hrála proti Australance Tomljanovic, ale po setech 6:2, 4:6 a 3:6 prohrála a postup do osmifinále si tak nezařídila, uvádí server Sport.

O dvě hodiny později se na kurtu objevila Petra Kvitová, která hrála proti Španělce Paule Badosa. Nedokázala jí však porazit a po setech 5:7 a 6:7 taktéž vypadla.

Zklamaná Krejčíková

„Celý zápas jsem hrála dobře. Porážka mě mrzí, ale beru to pozitivně. Můj tenis se zlepšuje zápas od zápasu. A to, že přijde nějaká prohra, se prostě stane,“ prozradila pro web Tenisový svět zklamaná Krejčíková.

„Ona je dobrá hráčka, loni tu byla ve čtvrtfinále. Postupně se začala zlepšovat a já začala dělat víc chyb. Na konci druhého setu se to špatně sešlo. Udělala jsem moc chyb, dala jí víc jednodušších míčů zadarmo a ona mě pak brejkla,“ uvedla dále Krejčíková.

Krejčíková však na Wimbledonu ještě své působení nekončí. S Kateřinou Siniakovou prošla do osmifinále čtyřhry, která se teprve uskuteční.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy