Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Černý scénář se naplnil: Teprve čtrnáctiletou ukrajinskou dívku z Tachovska našli mrtvou

ilustrační foto
Zdroj: Profimedia.cz
sebevražda

Pátrání po čtrnáctileté ukrajinské dívce z Tachovska má tragický konec. Jak policisté informovali dnes odpoledne na sociální sítí X, školačka byla jen několik málo hodin po zahájení pátrání nalezena bez známek života, pravděpodobně spáchala sebevraždu. 

Pátrání po čtrnáctileté ukrajinské dívce ze Stříbra na Tachovsku vyhlásili policisté ve čtvrtek ráno poté, co se jim školačku v režimu Dítě v ohrožení, nedařilo nalézt. Jen pár hodin po vyhlášení pohřešování však přišla tragická informace.


Dívka byla nalezena bez známek života

Několik málo hodin po spuštění pátrání přišli policisté se smutnou zprávou. Na sociální síti X informovali o tom, že dívku nalezli mrtvou. Smrt čtrnáctileté dívky nejspíše nezavinila cizí osoba, na život si měla s největší pravděpodobnosti sáhnout sama. "Nepřinášíme dobré zprávy. Dívku, po které jsme pátrali jako po dítěti v ohrožení, jsme bohužel nalezli bez známek života. S největší pravděpodobností se rozhodla ukončit svůj život," uvedla policie dnes kolem 14:30 hodin.Jak uvádí CNN Prima News, dívka odešla z domova v úterý odpoledne a nedala o sobě vědět. Neměla žádné zdravotní problémy ani neužívala léky.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy