Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Babiš vytáhl kohouta: Konzultuje s ním problematiku ukrajinského obilí, směje se mu europoslankyně

Andrej Babiš s kohoutem Silverem.
Zdroj: Se souhlasem Andrej Babiš
+ Další 2 fotografie
bizár

Andrej Babiš se rozhodl bavit diváky na sociálních sítích. Po videu s kohoutem, které uveřejnil minulou neděli, se rozhodl v trendu zvířecích videí pokračovat. Tentokrát dal zapůjčenému kohoutovi Silverovi údajně ochutnat ukrajinské obilí. Prý mu nechutnalo proto, že je kontaminované. Také prý levná ukrajinská zrna mohou zničit české zemědělství.

Tohle je Silver, domácí mazlíček našeho europoslance Hlaváčka. Ještě o něm uslyšíte,“ napsal minulý týden Andrej Babiš k fotce na svém instagramovém profilu a vysvětlil tak, že nejde o nový přírůstek do jeho zvířecí rodiny, ale o jakéhosi maskota europoslance Martina Hlaváčka. Lidé většinou reagovali pobaveně i kriticky, Babiš vzkázal, že o Silverovi lidé ještě uslyší. A o týden později svůj slib skutečně dodržel.

Nemá rád ukrajinské obilí

"Nemá rád ukrajinské obilí, protože říká, že je kontaminované, na rozdíl od Fialy, Výborného a celé té party, která ničí naši zemi," prohlašuje šéf ANO ve videu. Dále uvádí, že půdu na Ukrajině vlastní nadnárodní společnosti, oligarchové a Ukrajině z "toho zůstane aj tak úplný prd." Babiš pak říká, že ukrajinské obilí zničí celé evropské zemědělství.

"A Silver žere jenom české obilí," hovoří Babiš za mlčícího kura domácího. Na slova předsedy hnutí ANO už reagovala česká europoslankyně za ODS Veronika Vrecionová. "Andrej Babiš, který si dřív nechával radit od kartářek, se tentokrát opět překonal a problematiku ukrajinského obilí konzultuje s kohoutem. Ano, čtete správně," napsala k přesdílenému videu expremiéra.

Je směšný, zní z opozice

"Jen bych chtěla říct, že kohoutovi je úplně jedno, z jaké země obilí je. Víc k tomu není třeba co dodávat, protože celý výstup bývalého premiéra je naprosto směšný," dodává europoslankyně. Pod videem, které Babiš umístil na svůj Instagram, se samozřejmě okamžitě strhla slovní přestřelka mezi jeho příznivci i odpůrci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy