Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Babiš otevřeně o vztahu s Monikou: Rodina musí být spolu, říká a prozradil, proč se s ní dál objevuje ve společnosti

Ti teď mají více času pro sebe.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
instagram

Andrej Babiš vyrazil opět k moři. Ani tentokrát ho na dovolené nedoprovází jeho žena Monika, se kterou se před nedávnem rozešel. "Já myslím, že pro všechny rodiče jsou nejdůležitější děti. A proto je důležité, aby rodina byla vždy spolu. Rodina je navěky bez ohledu na to, co se mezi manželi děje," odpověděl na dotaz jednoho ze sledujících na Instagramu, jak to má nyní doma. 

Dovolenou si zvykl Andrej Babiš trávit sám. I tentokrát vyrazil politik do Chorvatska bez své ženy Moniky, se kterou se nedávno rozešel, ale která ho nedávno doprovázela takřka na každou akci. Naposledy pak třeba na inauguraci nového slovenského premiéra Petera Pellegriniho.

"Jsem v Chorvatsku, v Zadaru, u moře. Je to takovej oddych, sluníčko. Ale samozřejmě jsem stále na mobilu, takže to není úplně dovolená, jak bych si přál," uvedl Babiš ve Stories na Instagramu během odpovídání na dotazy sledujících.

Andrej Babiš: Ponožky do moře nenosím, voliči SPOLU odpouštím

Je však prý v dobré kondici. "Vyhráli jsme evropské volby, tak jsem se totálně dobil, takže jsem absolutně nabitá baterka, těším se na krajské volby," chválil se. Nejvíc dotazů pak bylo na ponožky. Z jeho předchozí fotografie to totiž mohlo vypadat, že nosí ponožky i do moře. "Já žádné ponožky nemám, měl jsem boty do moře," vysvětlil celou záležitost Babiš.

Poněkud kuriózní dotaz zazněl vzápětí a sice zdali dokáže Babiš odpustit sledujícímu, co předtím volil koalici SPOLU. "Odpouštím vám. Když se potkáme, tak vás obejmu a budu vás léčit, abyste se dostal z deprese," odpověděl mu šéf hnutí ANO.

Došlo však i na téma rodinných vztahů poté, co se Andrej a Monika rozešli. "Já myslím, že pro všechny rodiče jsou nejdůležitější děti. A proto je důležité, aby rodina byla vždy spolu. Rodina je navěky bez ohledu na to, co se mezi manželi děje," vysvětlil Babiš, jak to nyní doma mají.

Kohout Silver Babišovi ukáže svoji manželku

A řeč přišla i na kohouta Silvera, který s Babišem vystupoval v některých jeho videích. "Určitě máme v plánu navštívit Silvera doma a on nám ukáže jeho manželku. Teďka odpočívá po volbách," řekl politik.

Na závěr přidal Babiš jednu netradiční radu. "Můj oční mi říká, že mám plavat s otevřenýma očima, a pomáhá to. Mám suché oko, což je trošku problém. Samozřejmě je potřeba vdechovat mořskou vodu. Ta léčí. To jsem dělal a je to dobré na sliznici," poradil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy