Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

"Cherson je náš." Ruska se vysmívala Ukrajinkám a vše natáčela: Hotel jí zrušil dovolenou

Ruská blogerka řvala na ukrajinské dívky kontroverzní výroky.
Zdroj: Twitter antiputler_news, kolas eXtra.cz
Předchozí Další
Kontroverze

Ruská blogerka Julia Prokhorova to pořádně schytala. Stoupenkyně Putina, která žije v Německu, trávila čas s manželem v Rakousku. Když si povšimla dvou Ukrajinek, rozhodla se jít za nimi a řvát nenávistné a kontroverzní poznámky o Ukrajincích, což si celý čas i natáčela. Jak však informoval ukrajinský web RBC, pořádně si tím zavařila. 

Ruska Julia Prokhorova je stoupenkyní Vladimira Putina a válku na Ukrajině neodsuzuje, ba naopak. Blogerka žije v současnosti v Německu, odkud také svůj kontent vytváří. Se svým mužem se však vydala podle ukrajinského webu RBC na dovolenou do Rakouska.

Dne 7. srpna si v Rakousku povšimla dvou Ukrajinek, které se rozhodla pronásledovat. Křičela na ně: „Dívky, sláva Rusku?“, „Rusko zvítězí“ nebo „Cherson je náš.“ Video zveřejnila na svém kanále a následně se začalo šířit sociálními sítěmi, jelikož vyvolalo pořádnou vlnu rozbouřených reakcí.

Důsledky za kontroverzní výroky

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Druhý den ruská blogerka zjistila, že byl její účet na Booking zablokován a rezervace na ubytování ve Vídni bylo zrušeno. „Zčervenala jsem šokem, právě jsem dostala e-mail z aplikace Booking, že byla rezervace zrušena. Zničili mi dovolenou, jste spokojení?“ prozradila s pláčem ve videu, které také koluje sociálními sítěmi.

Podle webu Unian nyní dívka plánuje jet do Ruska.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy