Paráda! Ženská emancipace dosáhla svého vrcholu. Ženy se naučily čurat ve stoje. Ještě se naučí otvírat pivo zuby a budou si všichni rovni!

O co jde? Společnost Jobar International před třemi lety přišla s tím, že naučí ženy čurat ve stoje. Vyrobila proto pomůcku, kterou nazvala Lady Elegance P EZ dámská cestovní toaleta, se kterou si ženy mohou ulevit ve stoje. A pozor, nyní, po třech letech, se enormně zvýšil zájem o tento produkt. Z toho vychází jediné: ženy se naučily čurat ve stoje!

„Poprvé jsme P EZ předvedli před třemi roky. S nápadem přišla jedna naše zaměstnankyně, jíž se zalíbil podobný nápad,“ uvedl viceprezident společnosti Tim Baker.

Jak tohle udělátko funguje? Přiloží se na zevní pohlavní orgány, díky anatomickému tvarování prý dokonale přilne. Z násadky pak vede dlouhá šikmá trubička, která zajistí odtok moči.

Pomůcka je prý vhodná pro ženy, které si nechtějí sedat na veřejných záchodcích.

Ne, že bychom do toho chtěli nějak rýpat, ale měli jsme za to, že na veřejných záchodcích si nesedá žádná žena… No nic, pokud chcete takovou vymoženost tahat v kabelce (brrr), shánějte ji na internetu.