Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zpověď zrůdy: Kanibal si ze svých obětí pekl koláče a paštiky. Tohle je čtení jen pro ty nejotrlejší!

Zdroj: Profimedia.cz
Odsouzený vrah a kanibal z Brazílie, který si odpykává 23 let vězení, otevřeně promluvil o svých zvrhlých choutkách.

Bývalý univerzitní profesor Jorge Beltrao Negromonte (54) měl velkou slabost pro ženy. Obzvlášť pak pro ty, které mu skončily na talíři. Zabíjel je se svou manželkou a milenkou, společně je pak také pojídali.

Na všechno se přišlo před třemi lety. Kanibal od soudu odešel s třiadvacetiletým trestem za mřížemi, a jak uvádí The Mirror, je si dobře vědom, že by měl být zavřený, prohlásil totiž, že být na svobodě, vraždil by dál. Na svědomí má tři životy mladých žen, jenže obětí, na které se ještě nepřišlo, může být víc.

S oběma svými milovanými ženami, s nimiž tvořil jakousi sektu, lákal do domu nevinné chudé dívky. Společně věřili tomu, že když budou jíst chudé ženy, budou mít kontrolu nad populací a jejich oběti budou oproštěni od hříchu.

Negromonte byl posedlý nenávistí k mladým chudým matkám. S manželkou nemohli mít děti, z čehož byl velmi frustrovaný. „A pak se podíváte kolem sebe a vidíte ty nevzdělance, kteří si dělají jedno dítě za druhým, přitom dětem nemají co dát,“ řekl.

V rozhovoru také prozradil tajemství svých zvrhlých „kulinářských specialit“. Lidské maso mu prý chutnalo jako hovězí, proto bylo prý ideální na guláš. Neštítil se ovšem připravit si třeba i paštiku. Některé kusy masa nebo výtvory z nich pak prodával na ulici ve své čtvrti. Kosti zahrabával na zahradě.

Trest si odpykává v cele pro obzvlášť nebezpečné zločince a podle ředitele věznice prý projevil zájem o práci v kuchyni. Jestli mu na jeho žádost kývnou, měli by si pořádně hlídat končetiny všech vězňů.

Související články

Další články