Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Zpověď zpěváka Marthyho: Odešel virus a přišel Rus! Všechno na mě dolehlo

Marthy se rozpovídal o covidové době.
Zdroj: Se souhlasem Tom Kalous
+ Další 3 fotografie
Přiznání

Zpěvák a multiinstrumentalista Marthy (37) má pořádně napilno. Nejen že vydal svůj nový singl Chceš to dál!, který je součástí připravovaného alba 2022, ale vydal také videoklip!  Marthy redakci eXtra.cz přiznal, že mu hudba pomáhá čelit stresům, které přinášejí poslední roky.

Pro hudebníka Marthyho je typická nálada 80. let. Ta se v novém albu však posunula do zcela nových rozměrů. Moderní pojetí a práce dalších producentů je slyšet od prvních tónů. Na singlu spolupracoval Marthy s Ronym Janečkem z kapely John Wolfhooker, se kterým píseň napsal.

"Jednou jsme si s Ronym dali u mě drink a sedli s kytarou k pianu a napsali a nahráli demo. Pak nám s textem pomohl Patrik Malý a Chceš to dál! byla na světě. Přizvali jsme ke spolupráci Honzu Gajdoše a Borise Carloffa a natočili s nimi zpěvy a bylo hotovo. Dostávám skvělý zprávy od lidí na Instagramu. Moc děkuji za podporu, znamená to pro mě hodně a tenhle song byl pouze ochutnávkou z mého připravovaného EP 2022," řekl redakci eXtra.cz Marthy.

Písní chce lidi rozveselit

Zároveň přiznává, že hudba jemu, a doufá i dalším, pomáhá čelit stresům, které přinášejí poslední roky. "Odešel virus a přišel Rus. Nálada byla špatná, dokonce jsem váhal, jestli tuhle písničku vydat, ale Rony mě přesvědčil s tím, že hudba je naše práce a právě v té době, kdy není ideální nálada, máme lidi rozveselit," dodává zpěvák, jehož hit už sbírá na YouTube přes sto tisíc zhlédnutí.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy