Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zpověď zoufalé babičky pašeračky Terezy H.: „Byla tak naivní, že na to dojela!“

+ Dalších 27 fotografií
Tereza H. (21), která se 10. ledna snažila propašovat devět kilo heroinu ve dvojitém dně svého kufru, byla odchycena na mezinárodním letišti v Pákistánu tamními celníky. Bylo jasné, že vězení ji nemine. Prozatím čeká na finální verdikt ve vazbě, která již jí byla dvakrát prodloužena. Členové rodiny musí být zdrceni. Velmi těžko snáší situaci její babička, která se rozhodla promluvit.

Babička měla o své vnučce Tereze poněkud jiné mínění a to, že by snad mohla provozovat prostituci nebo dokonce pašovat drogy, ji ani nenapadlo. „Já byla opravdu přesvědčená, že do zahraničí jezdila jenom fotit. O těch dalších věcech jsem se dozvěděla až z médií. Žila současností a byla tak naivní, že na to dojela,“ řekla zklamaná babička Marta pro deník Blesk.

Šestaosmdesátiletá žena si myslí, že Tereza by trestnou činnost sama od sebe nepáchala. „Jsem přesvědčená, že z její hlavy to určitě nebylo. Někdo ji na to navedl. A taky kategoricky odmítám, že by někdy byla pod vlivem drog. To bych poznala,“ věří jí babička.

S nezměrnou láskou také vzpomíná na staré časy. „Koupala se u nás v bazénu, mastili jsme karty, chodili na hřiby, jezdili na výlety, například do Luhačovic. Byla s námi i na dovolené v Čechách. Teď, když jsem ji viděla u toho soudu, bylo mi do pláče,“ svěřila Marta Blesku. Vypadá to, že babička pořád nechce uvěřit tomu, co se stalo.

Související články

Další články