Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Zpověď Zdeňka z Výměny manželek: Jak se mu daří po amputaci a čím ho překvapila přítelkyně?

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
Výměna manželek
Řidič kamionu Zdeněk (34) z Výměny manželek s jeho příběhem, kdy přišel při nehodě o obě nohy, dojal celý národ. V sobotním pořadu Volejte Novu se objevil Zdeněk, sdělil, jak se mu daří, a dal všem vědět, že i přes tragédii, kterou si prošel, neztrácí optimismus. Přítelkyně Dita pro něho nachystala překvapení v nemocnici.

Štáb televize Nova se vydal na návštěvu za Zdeňkem z Výměny manželek do nemocnice. Zotavuje se z vážné dopravní nehody, při které přišel o obě nohy . Jeho příběh zasáhl tisíce Čechů.

Život se mu od základu změnil, ale i tak si Zdeněk udržuje pozitivní pohled na svět. „Vede se mi dobře. Jsem relativně v pohodě. Stalo se, co se stalo, život pokračuje,“ popisoval svou situaci.

Nejvíce mu pomáhá udržovat optimismus přítelkyně Dita a malý synek. Jeho prioritou je dostat se domů, aby mohl trávit čas s rodinou. Také prozradil, že se obával, jestli s ním Dita bude chtít vůbec zůstat. Ta ho ale neskutečně překvapila.

Dita za ním přijela do nemocnice a požádala ho o ruku. Zdeněk s odpovědí neváhal a řekl ANO. Jen má podmínku, k oltáři chce dojít sám po nohách.

Vzhledem k tomu, že příběh Zdeňka zasáhl spousty srdcí, tak se Nadace Nova rozhodla uspořádat sbírku na podporu jeho rodiny. Nakonec vděčný Zdeněk poděkoval všem, kteří ho podpořili jak psychicky, tak finančně.

Související články

Další články