Kelly Star se cítila být více ženou než mužem, a tak neváhala a vrhla se do plastických operací a přeměny pohlaví. Už v 16 letech podstoupila hormonální léčbu, aby se z ní mohla stát žena. Později podstoupila 127 plastických operací a do své přeměny investovala přes 12 milionů korun. Po přeměně byla krásnou ženou a stala se z ní modelka. I přes to ale není šťastná.

„Muži si v dnešní době chtějí hlavně užít. Chtějí ženy na jednu noc, a ne pro trvalý vztah. Chtějí mít svoje pohodlí a být doma sami, aby je nikdo neomezoval. A takhle jsou spokojení,“ řekla Kelly pro The Mirror. Její partneři si s ní totiž vždy užijí a vztah už s ní mít nechtějí. Vadí jim totiž, že byla v minulosti taky mužem.

„Pro většinu mužů je to něco nepřijatelného. Rádi s vámi stráví noc, ale dál už nic víc nechtějí. Mají problém s tím, jak by se jejich rodina vyrovnala s faktem, že jsem v minulosti nebyla ženou. Líbím se jim, ale když si užijí, nechtějí nic víc, protože jsem v minulosti byla mužem,“ dodala. Kelly by si moc přála vztah a mrzí ji, že lidé nejsou schopni akceptovat transgender. Stále ale doufá, že jednou potká toho pravého, který se dokáže vyrovnat s její minulostí.

„Kéž bych nemusela dokola vysvětlovat, proč jsem si změnila pohlaví. Dřív jsem kvůli tomu mívala deprese,“ vysvětluje žena, pro kterou je největším vzorem modelka Gisele Bündchen. „Vždycky jsem chtěla vypadat jako ona. Mít štíhlý pas a krásná ňadra. To se mi povedlo. Alespoň se svou postavou jsem spokojená. Mým největším snem je ale stejně najít toho pravého a vzít si ho za manžela,“ dodala Kelly, která věří, že se jí to jednou povede!