Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

ZPOVĚĎ slečny, kterou dobil Martin Kocián z Luneticu: Proč jsem mu odpustila a jak to má s fetem!

Martin Kocián se staronovou přítelkyní Katkou.
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Pro všechny asi bylo velké překvapení, když se Martin Kocián (41) z Luneticu dal zase dohromady s dívkou, kvůli jejímuž zmlácení ho soud na podzim odsoudil k podmínce. Máme její exkluzivní zpověď!

Katka Z. s Martinem zažila fakt peklo. Loni na jaře staronová hvězda Luneticu nezvládla, že dostala kopačky, a svou tehdy ex fackovala a vláčela za vlasy po bytě. Když žena bezvládně ležela na zemi, Martin do ní ještě vzteky několikrát kopl.

Dívka měla zlomený nos, dvě žebra, modřinu pod pravým okem a u pravého ucha.

Soud ho kvůli útoku odsoudil k roční podmínce na tři roky. Jenže po pár měsících, během nichž randil s jinou, už je dvojice zase spolu.

„Nechtěla jsem tehdy, aby skončil ve vězení. Spíš aby si uvědomil, co kolem sebe trpí za lidi a že má i nějaké závazky třeba vůči dceři. Prostě že život, který do té doby vedl, nemůže žít dál,“ prozradila nám exkluzivně půvabná žena.

A proč mu tedy odpustila?

„Za těch pět let, co Martina znám, vím, že to není zlý kluk. Staly se hrozné věci, ale myslím, že zrovna on má právo na druhou šanci. Jemu nejvíc vždycky ubližoval fet a různí kamarádi, jinak má zlatou povahu. Je až moc hodný, neumí odmítnout. Teď je ale čtyři měsíce čistý, pracuje a seká latinu. Dokonce učí děti angličtinu! Samozřejmě má ode mě i od Luneticu, s kterými pojede na podzim turné k dvacátému výročí, nůž na krku. Jakmile by do toho zase spadl, končíme spolu,“ řekla eXtra.cz Katka Z., která všechny zlé vzpomínky hodila za hlavu.

„Martin měl zákaz kontaktovat mě, ale před nějakou dobou jsme se začali opatrně scházet opět jako kamarádi. A pak jsme spolu zase začali randit. Plánujeme společné bydlení. Jestli i rodinu a svatbu, to je ještě otázka vzdálené budoucnosti. Žádné zásnuby, jak Martin dával na Facebook, se nekonaly, to byla sranda. Mám ho ale ráda, a když vše půjde dobře, kdo ví, co v budoucnu přijde,“ dodala žena, která byla v minulosti třeba i ředitelkou banky, takže asi nepůjde o žádnou pomatenou fanynku.

Související články

Další články