Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ZPOVĚĎ PROSTITUTKY: Jsem společnice v nočním klubu a jsem na to hrdá!

Slečna je spokojená. Z řečí okolí si nic nedělá. Ví sama jaká je pravda.
Zdroj: Instagram/sarahxgreenmore
+ Další fotografie
Je velký rozdíl, jestli je noční klub legální, nebo ne. Své o tom ví i tato slečna. Ta hlásá, že je její klub naprosto v pořádku a má požehnání od státu.

Už rok a půl pracuje Sarah Greenmore v podniku, kde dělá sexuální společnici. Za tu dobu se stihla o vztazích, sexu a psychologii naučit hodně. Její práce je prý velmi různorodá. Naplňuje přání a sexuální fantazii svých klientů. Své zaměstnání si moc pochvaluje. Po finanční stránce je zabezpečená jako nikdy předtím.

Přesto se ale setkala s velkým nepochopením okolí, které o jejím povolání ví. Údajně to není tak, jak se na první pohled zdá. Je to celkem náročná šichta. Sarah pracuje každý den 14 hodin. Během této doby musí stíhat obstarat své čtyři profily na sociálních sítích, e-maily a klienty. Do toho ještě zvládá plánovat, který den za ní kdo přijde. Dělá i rozhovory v rádiu a píše blog. Je to vskutku akční žena.

O své klienty se stará i jinak. Nejen že je uspokojuje. Bere je i na výlety a všude tam, kam chtějí. To všechno samozřejmě před domluveným stykem. Sarah se snaží, aby vždy odcházeli spokojení a řekli si, že to za to stálo.

Jako pracovnice ve službách sexu je i takovou psycholožkou. Své klienty si ráda vyslechne, a pokud je to možné, i poradí. Musí být ale opatrná. O klientech si vždycky předem zjišťuje, o koho jde.

Dále upozorňuje, že ženy z jejich podniku žádné pohlavně přenosné nemoci neroznášejí. U nich v Nevadě se všichni velmi starají o svou bezpečnost a zdraví. To je pro ně na prvním místě. A tak si vždy u každého styku berou ochranu.

Podle Sarah není vůbec pravda, že noční podniky navštěvují pouze ztroskotanci, zoufalci nebo úchyláci. Jejími klienty jsou především slušní a inteligentní pánové při penězích.

Někteří lidé si neuvědomují, že tuto profesi nevykonávají jen ty, co potřebují na drogy. Mezi nimi mohou být i slušné ženy, co se rozhodly pro toto řemeslo. Většinou říkají něco ve stylu: "Rodiče musí být pyšní. Zajímalo by mě, kolik drog si za den taková ženská dá."

Sarah chce zbořit toto špatné mínění. Její nejbližší o jejím povolání vědí a přijali to.

Související články

Další články