Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zpověď přítelkyně ZABITÉHO STRIPTÉRA z taxi: Řidič známé aplikace mě připravil o lásku! Jdu do boje

Matej M. s přítelkyní Terezou.
+ Další 4 fotografie
Ve čtvrtek v noci vařila večeři, protože se k ní z práce vracel ztichlou Prahou partner, populární striptér Matej M., s kterým zažívala nejkrásnější vztah v životě. Měl ale tu smůlu, že sedl do vozidla přepravní společnosti k osmnáctiletému klukovi, jehož přepadl mikrospánek. Po nehodě ho sice záchranné složky oživovaly, nadějný Matej ale odpoledne zemřel v nemocnici. Tereza Andělová se nyní k nehodě vyjádřila mrazivým poselstvím!

Jak jsme již informovali, nehoda ukazuje na to, že za volant k přepravě osob u módních aplikací bohužel často usedají i nevyspalí řidiči, kteří tak ohrožují život všech, co si jejich služby objednají.

Matej M. na to doplatil životem.

„Nešlo o Uber, ale o Taxify aplikaci. Jezdí tam spousty mladých. Já tou cestou jezdila z práce každý den. Kolikrát to byli mladí klučinové. Jednou nás s Maťem vezl i tak mladý kluk, že jsem si říkala, že snad ani ještě nemá řidičák. Ptala jsem se ho, kolik mu je, odpověděl, že osmnáct. Spousta mladých kluků si takto vydělává,“ prozradila nám Tereza, kterou ztráta přítele rozsekala.

„Nemusí mít taxikářskou licenci, mohou hned vozit ostatní bez žádných zkušeností. A to se musí změnit. Všichni by si měli dávat pozor. Zajistím, aby se to už nestalo. Aby už nemohli řídit a dělat pro Taxify lidé, co mají čerstvě řidičák,“ slibuje dívka, které služby nabídli i někteří lidé, jimž jsou podobné appky z těchto důvodů proti srsti.

Vypadá to tedy, že se Tereza pustí do boje s velkou firmou ze zahraničí, aby změnila své praktiky.

Podle našich informací je ale přece jen mezi aplikacemi rozdíl. Uber tvrdí, že u něj se v osmnácti vážně jezdit nesmí. Až od jednadvaceti. A po dohodě s vládou začali podnikat legálně, když po řidičích chtějí taxikářskou licenci. O podobných krocích Taxify se nic neví, ani na jejím webu jsme nic o omezení věku řidičů nenašli.

Mohlo by vás zajímat

Další články