Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

ZPOVĚĎ po Výměně manželek: Zdenka promluvila o zrušené svatbě!

Zdenka si nebyla vztahem jistá. Teď už je to lepší, ale svatba je pořád
odložena.
+ Další 4 fotografie
Premiérová Výměna manželek opět nenechala nikoho klidným. Na jedné straně jsme mohli spatřit Simonu (27) s Jiřím (38) a synem Dominikem (5), na straně druhé Zdenku (41) s Richardem (38), synem Davidem (3) a dcerou Lili (8). V nelibosti se ocitl Richard, na jehož lenost si nestěžovala jen jeho současná žena, ale i vyměněná manželka. Zdenka si svými city k němu není jistá, a tak zase odložila svatbu.

Zdenka byla v náhradní rodině celkem spokojená, zato o Simoně se to říci nedá. Ta tvrdila, že Lili špatně čte a David zase neumí barvy. Richarda to ale rozhodně netrápilo. Právě jeho lenost dohnala Zdenku k tomu, aby ho do Výměny přihlásila. Zlepšil se Richard?

„K nějakým změnám došlo, ale spíše než materiálním v tom, jak spolu budeme dál fungovat. Zamysleli jsme se sami nad sebou, vyříkali jsme si spoustu věcí a zůstali jsme spolu. Věřím, že člověk dělá chyby, které se dají odpustit a když se zapojí obě strany, může se to zlepšit,“ prozradila Zdenka.

S Richardem uvažovali svatbě, ale na tu to zatím nevypadá. „Na mě je ještě brzo, musí se to uležet. Svatba není v pořadníku – ať z finančních nebo jiných důvodů. Myslím, že člověk by měl být o svých citech stoprocentně přesvědčený, což já ještě nejsem,“ dodává Zdenka.

Podle Richarda se situace doma zlepšila. Podle všeho si své partnerky více váží. „Já jsem se změnil a Zdenu mám radši než předtím. Už mi ani nevadí tolik věcí, co dřív. Hodně to bylo o mně, takže se teď snažím, i když toho moc nezvládám, protože se z práce vracím hodně unavený,“ řekl Richard a naznačil, že je rád doma. Se Simonou to prý nebylo lehké.

„Vůbec se mi nelíbila. Byla strašně drsná, to jsem zažil naposledy na vojně. Popsal bych ji jako velmi přísnou až nepříjemnou ženskou, která se vůbec nezasměje, nebaví se, nevím, co ze života má,“ popsal nelehké žití s vyměněnou manželkou. Simona kritizovala i výchovu jejich dětí. Na svůj věk neovládají, co by měli. Lili prý neumí počítat a David barvy.

„Ona normálně počítá a čte, Davídek taky ty barvy sází, ale někdy to nepoví ani nám. Znáte děti,“ obhajoval svoje ratolesti Richard, ze kterého je, zdá se, lepší člověk. Informace po Výměně manželek přinesl portál TN.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články