Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ZPOVĚĎ po Výměně manželek: Měl by se jít léčit, tvrdí o agresivním Romanovi Richard

Výměna manželek byla tentokrát drsná.
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Premiérový díl Výměny manželek stál opět za to. Agrese rozhodně nebylo málo. Jana se snaží, seč může, ale na Výměnu manželek nevzpomíná vůbec ráda. Roman byl totiž, kulantně řečeno, velmi temperamentní a nešel pro ostré slovo daleko. Jak na natáčení Jana vzpomíná?

V nejnovějším díle jsme se setkali se dvěma rodinami. Poznali jsme se s rodinou z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně jsme se seznámili s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Teem (5 měsíců), kteří žijí v Liberci. V obou případech rodinu do reality show přihlásila žena.

Roman se v novém díle moc dobře nepředvedl, protože byl na Janu agresivní před kamerami. Ta si uvědomila, že chce jen a jen svého muže. "Víc si ho vážím. Uvědomila jsem si, že mám doma chlapa, který se dokáže postarat," prohlásila.

Janě přes chování agresora přišla Výměna vcelku prospěšná. "Celkově mi Výměna nevadila a myslím si, že kdyby se nestal incident, který se stal, tak by to bylo nezáživné. Roman by byl jen neschopný chlap, který se nedokáže postarat o rodinu, nedokáže dětem opravit postel a tím by to skončilo. Tím, co se stalo, to ale bylo hrozné," prohlásila.

Jana s partnerem byli s rodinou normálně v kontaktu až do osudných ukázek, které běžely v televizi. "Pak mi napsali, jak jsem si mohla dovolit říct, že to u nich smrdí. Vysvětlila jsem jim, že jsem to řekla jen o pokoji, kde bydlel Roman. Pak mi začaly chodit zprávy, že jsem se o Románka vůbec nepostarala, že bylo všechno jen na malé Natálce a já jsem v klidu spala. Tím to pro mě skončilo, uzavřela jsem to. Já se nemám za co stydět," prohlásila Jana.

Partneři mají pro druhou rodinu jasný vzkaz. "Ať se jdou léčit a neukazují se v Liberci. Kdybych je někdo potkal, byl by konec, tohle se nezapomíná," odpověděl Richard. "Nechápu Žanetu, jak s takovým člověkem může být, jak s ním může mít další děti. On ty její dvě děti rozhodně nemá rád, protože nemá rád Romy," prozradila Jana. Člověk už se skoro bojí, jaká bude následující Výměna... Informace přinesl portál TN.cz.

Související články

Další články