V premiérové Výměně manželek jsme mohli sledovat rodinu z Vyškova, kterou tvoří Lucie s Mirkem a patnáctiměsíčním synem Mirečkem. Ve druhé rodině byl v čele Lukáš s Denisou a synem Sebastianem (4). Ti mají svůj domov v Ostravě. Rodiny byly sice tentokrát méně početné, o to výživnější to ale bylo.

Denisa si oddychla, že Výměna už skočila. S „manželem“ Mirkem prožívala doslova peklo. Mirek diktoval, co přesně má dělat, i jí. Především ji vyvedlo z míry, když ji pozval do vířivky, kterou zamluvil jen pro ně dva. Lukáš nechtěl pochopit, proč jeho Denisa na wellness jela. „Byla jsem tak hloupá, že jsem měla strach, že tam prostě musím jet. Jela jsem, protože jsem si myslela, že ty dny rychle utečou,“ popisuje.

O Mirkově zvrhlosti ale neměla ani tušení. „Nečekala jsem, že půjdu do vířivky. Myslela jsem, že budu s malým. Mirek nemohl čekat, že s cizím chlapem vlezu do vířivky, nevlezla bych tam ani s kamarádem,“ prohlásila Denisa.

Podle Denisy Mirka, který ji oslovoval zlato, zajímaly i věci, do kterých mu skutečně nic nebylo. Především intimní život Lukáše s Denisou. „Vyptával se, jak to máme my, jestli si u toho něco pouštíme. Tak jsem mu řekla, že je to moje věc. On byl takový proutník, nechápu, proč s ním Lucka je – z jeho strany to růžové nebylo. Lucka z mého pohledu byla chudák,“ říká znechucená Denisa.

Premiérová Výměna manželek jí ale přeci jen přinesla štěstí. Lukáš požádal Denisu o ruku, a ta mu nadšeně padla do náručí! Informace přinesl server TN.cz