Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zpověď plná frustrace a strachu: Víme, co teď vyhublá Angelina Jolie prožívá

Stav Angeliny Jolie je velmi vážný.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 33 fotografií
Strach o Angelinu Jolie (43), jejíž váha klesla na pouhopouhých 34 kilogramů, každým dnem sílí stále víc. Nejhorší na hereččiných trablech je, že si je sama neuvědomuje. Okolí bývalky Brada Pitta moc dobře ví, že může kdykoliv zkolabovat, ale Angelina jim do očí říká, že je naprosto v pořádku!

Extrémně nízká váha je na Angelině Jolie vidět už dlouhou dobu. A podle amerických médií je už jisté, že se jí vrátila tolik obávaná anorexie. Prý se doslova živí jen kostkami ledu!

„Angelina přestala skoro úplně jíst a váha jí klesla na 34 kilogramů. Je z ní emoční i fyzická troska, je jen otázkou času, kdy zkolabuje,“ svěřil zdroj americkému magazínu Star. Její okolí už bije na poplach a nutno říct, že zcela oprávněně.

„Snaží se nevšímat si řečí, které teď kolem ní koluj, protože ji to zraňuje. A zrovna v tomto případě je pro ni těžké nebrat to osobně. Neustále tvrdí, že se cítí v pohodě,“ řekl serveru hollywoodlife.com zdroj z hereččina blízkého okolí. Její postoj je alarmující!

Jenže jedna věc je, co říká sama Angelina a druhá přímý pohled na ni. Naprosto jasně je vidět, že na tom není zdravotně zrovna nejlépe. A její nejbližší kamarádi mají strach, aby neskončila špatně. Mluvit o hrozbě smrti je ještě předčasné, ale všichni dobře víme, jak problémy končívají, když se s nimi nic nedělá.

Kdo herečku zachrání? Brad Pitt to zcela jistě nebude, vždyť i kvůli němu se do potíží dostala. Snad se brzy objeví nový princ na bílém koni!

Související články

Další články