Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zpověď o Shopaholicadel: Dělala šílené scény, tekly jí sliny a válela se po zemi, líčí známá

Shopaholicadel: Kamarádka promluvila o jejích scénách
Zdroj: se souhlasem Tv Barrandov
+ Dalších 5 fotografií
bizár

Není žádným tajemstvím, že Shopaholicadel je přebornice ve všelijakých skandálech. Mrtvé morče u popelnic, přání potratu přítelkyni bývalého partnera či bouřlivý rozchod s Davidem Pražákem. Ten si na stream na TikToku přizval bývalou Adélinu kamarádku Karolínu. Ta promluvila o Adéliných šílených scénách. 

Bizarní influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel (29) už nějakou dobu víří hladinu českých sociálních sítí a nad jejím chováním občas zůstává rozum stát. Na Adélu kupříkladu vyplul na povrch fakt, že psychicky týrala svého expřítele Davida Pražáka (27). „Když jsem řekl svůj názor, tak jsem byl ten špatný a už lítaly nadávky a výhrůžky,” sdělil dříve v rozhovoru pro eXtra.cz.

Jak to tak vypadá, Shopaholicadel se neumí chovat ani ke svým kamarádům. Nyní se k ní vyjádřila i její bývalá kamarádka Karolína, kterou si David Pražák alias Fregamer přizval na stream na TikToku. „Vždycky byla jednodušší, nic jsem proti ní neměla,“ začala černovláska.

Promluvila například o šílených scénách na parkovišti. Byly v kině a šly hledat auto. „Adéla měla hodně bolestivou menstruaci. Nemohla najít auto. Začala dělat scény, že nenajdeme to auto, že nám ho někdo ukradl, nějaký její fanoušci. Začala se tam válet po zemi, prostě hrozný. Tekly jí slzy a sliny, lidé se ptali, jestli nám mohou pomoci,“ líčila příhodu.

Scénu na parkovišti střídá příhoda se živočišným uhlím. „Já byla jednou v práci, bylo mi špatně. A ji naštvalo, že jsem si živočišné uhlí vzala špatně. Prý jsem koupila špatnou značku a kousala ho. Z*ebala mě jako malýho haranta,“ pokračuje ve vyprávění dalšího příběhu.

S Pulcovou raději veškeré kontakty přerušila. „Mně z toho přátelství nebylo dobře. Říkala jsem si, že tenhle člověk mi nebude dělat na psychiku dobře,“ vyjádřila se Karolína. Čím vším dokáže ještě Shopaholicadel českou veřejnost překvapit?

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy