Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

ZPOVĚĎ KONZUMENTA KOKAINU: Ženský nalajnujete čáru a máte ji v posteli!

+ Další 3 fotografie
Společnost uctívá drogu zvanou kokain. Někteří ho užívají, aby se zbavili stresu či zábran, jiní aby lépe fungovali, další aby se bavili na večírcích... Důvody jsou různé. Na kameru eXtra.cz promluvil uživatel kokainu, který s ním má dvacetiletou zkušenost. Zažil hodně. A odhalil nejen to, jak kokainová mafie funguje, ale i třeba jaká hesla se při objednávce používají. Popsal také, jaký je na kokainu stav a že když chcete holku do postele, stačí jí lidově řečeno udělat „lajnu“.

V pondělí jsme odstartovali velký seriál o kokainu v Česku. Nejenže jsme kokain na ulici od dealera zakoupili, ale nechali ho i otestovat na toxikologii ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Gram kokainu jsme nekoupili. Váha v toxikologickém zařízení ukázala 0,87 gramu. Ovšem překvapila nás čistota. „Odhalili jsme testem, že obsah sáčku obsahuje 43 procent kokainu. Další příměsí je veterinární lék Levamisol, který se používá k odčervení zvířat,“ řekl nám primář Radomír Čabala. Celé množství nás vyšlo na 2500 korun.

Na kameru pro eXtra.cz promluvil člověk, který má s kokainem dvacetiletou zkušenost. „Utratil jsem za to stovky tisíc korun. Na kokainu se cítíte jako Maradona, nemáte zábrany. Pak už jsem to bral jen proto, abych mohl normálně fungovat,“ řekl nám muž, kterému budeme říkat Konzument.

O kokainu v Česku prozradil mnohé. Co všechno řekl o byznysu, ve kterém se točí miliony korun, na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

První díl – reportáž o prodeji kokainu v Česku naleznete ZDE. Druhý díl – reportáž o čistotě koupeného kokainu naleznete ZDE. Třetí díl – reportáž o strategiích dealerů naleznete ZDE.

Může policie proti dealerům vůbec zakročit?

Kolik let odnětí svobody hrozí za prodej kokainu?

Kolik policie ročně obviní dealerů zakázané látky?

SERIÁL O KOKAINU V ČESKU POKRAČUJE V SOBOTU NA WEBU EXTRA.

Související články

Další články