Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Zpověď kluka, o němž Knechtová řekla, že je špatný v posteli: Tomáš vrací úder!

Tomáš Křížka
Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Katarína Knechtová (37) je po nedělním vysílání SuperStar konečně pořádně známá v obou republikách bývalého Československa. Ale asi by byla radši, kdyby se jí to povedlo jinak než ostudou, kvůli které může dle rozzlobeného Tomáše Křížky (20) skončit až u soudu!

Tomáš sice hitovku Elvise Presleyho zazpíval docela žalostně, jenže Katarína si na něj zasedla už na castingu a nyní ho chtěla dorazit. A přehnala to.

„Ty jsi přesně prototyp zpěváka, který nemá cit. A obávám se, že ani nebudeš dobrý v posteli, když takto zpíváš,“ prohlásila před kamerami neuvěřitelnou věc Knechtová.

Redakce eXtra.cz se s mladíkem spojila. Že by mu věta zpěvačky způsobila psychické problémy, což někteří diváci předpovídali, to se nestalo, přesto jí ale nemůže odpustit.

A to přes omluvu, kterou vydala.

„V televizi mi nedali prostor se k tomu vyjádřit. A věřte mi, že po tom, co řekla, se vůbec nikdo nesmál. Ale je to nastříhané tak, jak se to produkci hodilo,“ začal své vyprávění Tomáš, který se živí strašením lidí v zážitkovém Fearhouse.

„Po tom, co mi Katarína řekla, jsem se otočil na patě a odešel jsem ze soutěže, protože jsem přišel pro zkušenost v pěvecké soutěži, ne se nechat urážet nemístnými poznámkami již zmiňované porotkyně. A co se týče zpěvu: určitě nejsem pyšný na svůj výkon. Po čtrnácti hodinách jsem to ale fakt nemohl dát lépe. Ona místo toho, co předvedla, mohla raději rozebrat, co a jak bylo konkrétně špatně v tom, co jsem předvedl,“ myslí si Křížka.

Ten dokonce přemýšlí o najmutí advokáta, protože nejen on sám, ale i diváci si myslí, že Knechtová totálně přestřelila. „O právních krocích opravdu uvažuji,“ pokračuje Tomáš.

A vnáší světlo do údajné omluvy Knechtové krátce po jejím neuvěřitelném kiksu, kterou měla televize záměrně vystřihnout.

„Je pravda, že se mi omluvila. Jenže s tím, že měla ve skutečnosti říct, že čím jsem horší ve zpěvu, tím lepší asi budu v posteli. Všichni ale viděli, že nic takového samozřejmě neřekla,“ dodal mládenec, který do měsíce vydá svůj první singl.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy