Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zpověď Kateřiny Kristelové: Rozpovídala se o MIMINKU s Tomášem Řepkou

+ Dalších 19 fotografií
budoucnost
Tomáš Řepka (45) a Kateřina Kristelová (39) po dlouhou dobu na sociálních sítích působili dojmem, že se jeden bez druhého neobejdou. Nyní jim ale kvůli Řepkovu odchodu do vězení nic jiného nezbývá, vídat se budou jen při časově omezených návštěvách a to po celého 2,5 roku, které fotbalista stráví za mřížemi. Možná právě smutek přiměl Kateřinu k tomu, aby po dlouhé době promluvila o jejich vztahu.

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka už jsou spolu pár let, prožili spolu dobré i špatné chvíle a bývalý fotbalista si svou partnerku nechal dokonce vytetovat. I ve vězení ji tak v jistém smyslu bude mít neustále u sebe. On sám tvrdí, že se vězení nebojí, Kateřina se se smutkem z jeho odchodu za mříže vyrovnává po svém.

Podle Kristelové je Řepka nejlepší chlap pod sluncem. „Já vím, kde je pravda. Vím, co je Tomáš za člověka, vím, jakou hodnotu v něm mám. Myslím si, že neexistuje hodnější člověk, až bych řekla, že tou dobrotou na tom byl bitej. Já neznám člověka, který by měl vřelejší vztah k dětem. A uměl se o ně líp starat. Myslím si, že pro každou ženskou je to poklad,“ sdělila podle super.cz.

Oba si prý už nechtějí s řešením čehokoliv špinit ruce. „Tento krok je pro mě zúčtování s minulostí, jak to nazývá on. On nejde na pět let, nejde na deset, nevyloupil banku, neznásilnil nikoho. Není to žádnej pedofil. Jde tam za věc, že kdyby nahlídli pod tu pokličku, tak by se možná divili, jak pečlivě mohou být některý věci upečený, připravený. Jak pečlivou nití musí být ušitý. A my se nebudeme snižovat k tomu, abysme tyhle věci vyvraceli. Necháme to prostě na právnících a já pevně věřím, že určitý lidi začnou mít problém se zákonem,“ doplnila.

Kateřina odmítá ukázat, že by se trápila. „Nezapékám pilníky ani do buchet, ani do chleba, což možná překvapí některý lidi, který by to do mě netipli. Bereme to úplně zdravě, normálně. Prostě překonáme to. Tomáš tam jde na omezenou dobu a já mu budu dobrou partnerkou,“ řekla s humorem Kristelová, která nyní bude sama doma jen s dcerou Claudií.

O miminku měli s Řepkou jasno, nyní toho ale lituje. „Je velká škoda, že my dva jsme se rozhodli spolu dítě asi nemít, je to velká škoda pro nás dva. Hlavně pro mě, protože bych zažila, co to je mít naprosto skvělýho parťáka na výchovu, což jsem v případě Claudinky nikdy nezažila,“ uzavřela Kateřina pro Super.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články