Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zpověď kadeřníka slavných: Je to strašná hovadina, štít se zamlží během 30 vteřin

+ Další 4 fotografie
Kadeřník Lukáš Klucký, který se stará o účesy slavných Češek, promluvil pro eXtra.cz. Kvůli koronavirové pandemii nemohl pracovat a nyní se vrátil zpět do salonu. Prozradil, jaké to je pracovat v ochranných pomůckách.

Kvůli koronavirové pandemii se v České republice naprosto změnil chod běžného života. Vláda přijala speciální opatření, aby se co nejvíce zabránilo šíření viru. Zavřely se obchody, školy, ale třeba i kadeřnictví. S ústupem nemoci přišlo postupné rozvolnění mimořádných opatření. Dnes už opět mohou fungovat kosmetické salóny, včetně kadeřnictví.

Všude se ale musí dodržovat přísná hygienická pravidla, jako je například nošení ochranných pomůcek. Přísná vládní opatření zasáhla také byznys kadeřníka celebrit Lukáše Kluckého, který upravuje například Nikol Štíbrovou. "Zasáhlo to každého byznys, když nemůžete dva tři měsíce pracovat. Ještě vám nakážou tyhle krásný věci (ochranné štíty pozn. redakce), ve kterých se skvěle pracuje," řekl ironicky Klucký.

Lukáš musí podle nařízení vlády při práci nosit ochranný štít. Ovšem práce se štítem na hlavě není úplně jednoduchá. Ochranná pomůcka se během třiceti vteřin zamlží, což kadeřníka značně omezuje. "Při rozhovoru vás už nevidím. Při foukání vlasů mi to ten štít už párkrát odfouklo z hlavy. Myslím si, že je to strašná hovadina, co vymysleli," postěžoval si Klucký.

Lukáš dále zmínil, že před otevřením salonu museli nakoupit roušky i dezinfekce. Na své zákazníky se ale nesmírně těšil. Dále prozradil, že karanténní období trávil především s dětmi.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy