Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zpověď finalisty SuperStar, který se zlil do němoty: Zpackaný vztah i sex na jednu noc!

Petr Borkovec promluvil o svém soukromí!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Petr Borkovec (18) se zapsal do povědomí diváků už v prvních kolech letošní SuperStar, když se zlil pod obraz a schytal za to od poroty pořádnou kritiku. O jeho pokračování v soutěži se zasadila Katarína Knechtová (38), která měla co dělat, aby ostatní porotce přesvědčila. Rodák z Jablunkova se nakonec probojoval až do nejlepší šestky. Hodně se spekulovalo o jeho milostném životě, a tak se rozhodl, že všechno uvede na pravou míru!

Schytal to za pozdní příchod kvůli tomu, že se opil do němoty. Teď ale Petr Borkovec patří v SuperStar 2018 mezi šestku nejlepších.

Vděčí za to i Kataríně Knechtové, která po alkoholovém přešlapu přesvědčila ostatní porotce, aby Borkovce pustili v soutěži dál. A od té doby mají k sobě hodně blízko. Dokonce se spekulovalo, že to možná dali dohromady! Borkovec přiznal, že našel v soutěži lásku, ale byl to úplně někdo jiný. Románek bohužel skončil zlomeným srdcem.

„Řeknu to tak, v SuperStar jsem měl jedno děvče a měli jsme se rádi. Párkrát jsme si dali pusu a byl jsem šťastný. Po nějaké době mi ale napsala, že je z velké dálky a že by to neklapalo. Neříká se však, že láska hory přenáší?! Já jsem do toho chtěl jíst s plným nasazením. Ještě donedávna jsem měl při focení falešný úsměv, nechtělo se mi zpívat, měl jsem ji v hlavě. Holky ze soutěže mě ale podporují, abych nebyl smutný,“ svěřil se Borkovec portálu Pluska.sk.

I když o nabídky nemá podle svých slov nouzi, sexem na jednu noc si náladu po krachu vztahu spravit nešel. „Mám rád ženy a rád jim říkám, že jsou hezké. Možná vypadám jako sukničkář, ale mám svoje pravidla. Hodně holek chtělo jít do postele už po druhém rande a já jsem jim říkal, že je to hloupost. Vyspím se s tebou a potom co? Vždyť to má být až po nějakém čase. Některé říkají, že je to divné. Takže v dnešní době je asi všechno normální divné,“ podivuje se finalista pěvecké show, který patří k favoritům soutěže.

Tak snad se mu bude v milostném životě odteď už jenom dařit!

Související články

Další články