Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Zpověď expřítelkyně Romana z Výměny manželek: Odkopla jsem ho kvůli nevěře!

Zpověď expřítelkyně Romana z Výměny manželek: Odkopla jsem ho kvůli nevěře!
Zdroj: archiv
+ Dalších 57 fotografií
Pravda o rozchodu
Příběh potížisty Romana z Výměny manželek, kde mačkal hada paní Janě, má drsné pokračování. Před měsícem se dušoval, že "život s hady" je dávno pryč. Na Slovensku prý našel lásku svého života. Lásku jako trám ale zpřerážela chorobná žárlivost, násilí a drogy. Pro eXtra.cz o něm promluvila jeho ex Kristýna, která mu před pár dny dala kopačky.

Jsem čistý a zamilovaný, tvrdil Roman z Výměny manželek ještě před měsícem. Po pár týdnech je ale všechno jinak. Jeho slovenská životní láska Kristýna z městečka Senice ho odkopla, protože prý zase spadl do drog, a nemůže se ho zbavit.

"S Romanem jsem se rozešla, protože začal fetovat a stal se z něj alkoholik. Podváděl mě. Jsem ale šťastná, že to tak dopadlo, protože život s ním by byl velice těžký. Je chorobně žárlivý. Lituji, že jsem takového člověka kdy poznala, byla to největší chyba v mém životě," svěřila eXtra.cz Kristýna.

Všechno se mělo pokazit poté, co Roman surově zmlátil číšníka v kavárně. Ten se provinil tím, že se s jeho dnes už bývalkou vyfotil. Kontroverzní aktér vůbec nejdrsnějšího dílu Výměny manželek pak skončil na policejní stanici a po návratu domů se prý choval nesnesitelně. A tak to Kristýna ukončila.

"Chci už mít od něj pokoj a začít žít normálně a v klidu jako předtím," přeje si. Jenže ani rozchod jí nevymazal Romana ze života. "Zatím se to ale nedaří, protože Roman za mnou neustále chodí do práce. A dělá mi tam scény. Jednou mi nadává, podruhé se zase omlouvá, že je mu to všechno líto. Já už fakt nevím, co dělat," smutní Kristýna.

Tak snad Roman brzy pochopí, že nastal čas jít mačkat hady zase o dům dál...

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy